Keystone logo
Meritus University

Meritus University

Meritus University

Wstęp

KIM JESTEŚMY

77445_DSC_0628_1.jpg

Jako niszowa uczelnia, wyjątkowe podejście MERITUS do edukacji polega na oferowaniu praktycznego i skutecznego połączenia tradycyjnego, nowoczesnego i empirycznego uczenia się, aby zapewnić sukces. W przeciwieństwie do innych uniwersytetów, które koncentrują się wyłącznie na środowisku akademickim, MERITUS angażuje się w tworzenie dobrze zaokrąglonych absolwentów, zdolnych sprostać wymaganiom dzisiejszych pracodawców, zaszczepionych zaletami sukcesu i poszukiwanych przez najlepsze organizacje po ukończeniu studiów.

Na tej podstawie założono Meritus University . Założyciel / Prezes Zarządu Tan Sri (dr) Halim Mohammad z pasji i dożywotnie doświadczenie w żegludze i innych przedsięwzięciach biznesowych doprowadziły do ​​powstania MERITUS.

Dlaczego warto wybrać Meritus University ?

77443_DSC_0698_1.jpg

Wizja Malezji, aby osiągnąć gospodarkę o wysokich dochodach, wymaga wiedzy wykwalifikowanej siły roboczej, która może zmienić nie tylko organizację, ale także całe społeczeństwo. Muszą być liderami branży, zaradni, kreatywni, analityczni, innowacyjni, zaangażowani i zdolni do przejęcia odpowiedzialności i rozwiązywania trudnych problemów, które mają znaczenie.

Akademicka doskonałość

Aby rozwijać i produkować liderów branży z takimi talentami, nasza koncepcja dostawy obejmuje holistyczne środowisko uczenia się, w którym uczniowie są narażeni zarówno na wiedzę teoretyczną, umiejętności życiowe i globalną perspektywę w następujący sposób:

Rozwijaj się w naszej dwutygodniowej orientacji na budowanie postaci.

77498_Webp.net-resizeimage15.jpg
77499_Webp.net-resizeimage16.jpg

W MERITUS wszyscy uczniowie przechodzą dwutygodniowy program treningowy rozwoju osobistego i przywództwa na początku sesji.

 • Wiedza akademicka z zakresu biznesu morskiego i żeglugowego, lotnictwa, biznesu, finansów i rozwoju.

 • Umiejętności życia poprzez służbę społeczną i zaangażowanie społeczne.

 • Praktyki z wiodącymi w branży firmami.

 • Praktyczne doświadczenie, w którym uczniowie będą musieli pływać na pokładach statków szkoleniowych należących do Halim Mazmin Group.

 • Autentyczne uczenie się dzięki studiom przypadku i wizytom na miejscu.

 • Skuteczne umiejętności komunikacji i prezentacji.
77446_Webp.net-resizeimage5.jpg

Przewaga kariery

W oparciu o powyższe podejście absolwenci MERITUS będą mieli natychmiastową zdolność do zatrudnienia i wkład w rozwój branży. Trening przywództwa, który jest osadzony w programie, dałby im wymaganą przewagę w rozwoju kariery.

Firma MERITUS stworzyła rozległą sieć strategicznych partnerów, aby zebrać kapitanów branży dobrze zorientowanych w swoich dziedzinach, takich jak finanse, technologia, żegluga morska, logistyka, lotnictwo i biznes, aby przekazać swoją wiedzę naszym studentom, a także zapewnić im możliwość odbycia stażu lub zatrudnienia. kiedy kończą. Ponadto MERITUS działa we współpracy z akredytowanymi organami. Wszystko to zapewni uczniom unikalne środowisko uczenia się, które jest jak żadne inne.

Zapewniając możliwości uczenia się.

77448_Webp.net-resizeimage6.jpg

Meritus University koncentruje się na wynikach nauczania ucznia w przeciwieństwie do tradycyjnej pedagogiki nauczania i uczenia się. Na Meritus University dajemy uczniom możliwość nauczenia się, jak odnoszą sukcesy kadry menedżerskiej w branży, które mogą być realizowane poprzez bezpośrednie spotkania, internet, e-learning i e-bibliotekę. Wierzyliśmy, że uczący się są właścicielami procesu uczenia się na wszystkich poziomach naszych kwalifikacji. To jednak pokryje tylko pierwsze 20% tego, co studenci powinni zdobyć dla branży.

Meritus University zapewnia doświadczenie w uczeniu się poprzez dostarczenie uczniom możliwości uzyskania konkretnych doświadczeń, a następnie obserwacji i refleksji nad tymi doświadczeniami, co prowadzi do analizy i sformułowania wniosków, a następnie opracowania nowej hipotezy na temat przyszłego wykorzystania.

Ta nagromadzona wiedza rozwinie także umiejętności studentów takie jak przywództwo, praca zespołowa, komunikacja, negocjacje, umiarkowane myślenie, zdrowy rozsądek, racjonowanie logiczne i wiele innych osób oraz umiejętności społeczne, które, jak się uważa, stanowią kolejne 70% zapotrzebowania na przemysł.

77449_Webp.net-resizeimage8.jpg

Meritus University znajduje się w sercu Kuala Lumpur, tuż obok najsłynniejszych galerii w Malezji - Midvalley Megamall. Czy jest lepszy sposób na naukę i zabawę z boku. Meritus University oferuje unikalne podejście do edukacji poprzez włączenie praktycznych i skutecznych mieszanek tradycyjnych, nowoczesnych i praktycznych doświadczeń edukacyjnych, aby zapewnić sukces. Ze względu na swoje zaplecze morskie i logistyczne, dostaniesz nawet szansę wejścia na pokład prawdziwych okrętów szkoleniowych na morzu należących do Tan Sri (dr) Halima Mohammada.

77450_Webp.net-resizeimage9.jpg

Ponadto będziesz mieć możliwość odbycia praktyki w Halim Mazmin Group, założonej przez Tan Sri (dr) Halima Mohammada. To naprawdę otwiera dodatkowy wymiar w procesach uczenia się - element zabawy!

Studenci zagraniczni mają szansę poznać Malezję i studiować na Meritus University , a my dopilnujemy, abyście osiągnęli swoje ambicje.

77451_Webp.net-resizeimage11.jpg

Dostaniesz to, co najlepsze z obu światów - do odkrywania tropikalnego raju, a jednocześnie będziesz mieć możliwość kontynuowania nauki w jednym z najlepszych uniwersytetów w Malezji. Rzeczywiście, nie można się oprzeć!

Lokalizacje

 • Kuala Lumpur

  49, The Boulevard, Mid Valley City, Lingkaran Syed Putra,, 59200, Kuala Lumpur

  pytania