Keystone logo
Messiah College

Messiah College

Messiah College

Wstęp

O Mesjascie Kolegium

Mesjasz College jest w rankingu szkół chrześcijańskich, licencjonowanych na szczeblu krajowym, które zatrudniają 3 405 studentów i studentów. Znajduje się w Mechanicsburg, Pa., Mesjasz znajduje się zaledwie 12 km od stolicy stanu w Harrisburgu. Kolegium zostało założone w 1909 roku przez braci w kościele Chrystusa. Dzisiaj podstawą wiary Kolegium jest szeroko ewangeliczny i obejmuje studentów i pracowników z różnych wyznań i tradycji wiary chrześcijańskiej.

Tożsamość

Mesjasz College jest chrześcijańskim kolegium nauk humanistycznych i liberalnych. Kolegium zobowiązuje się do obejmowania ducha ewangelicznego zakorzenionego w anabaptystycznych, Pietistowskich i Wesleyowskich tradycjach Kościoła chrześcijańskiego.

Misja

Naszą misją jest wykształcenie mężczyzn i kobiet w kierunku dojrzałości intelektu, charakteru i wiary chrześcijańskiej w przygotowaniach do życia w służbie, przywództwa i pojednania w kościele iw społeczeństwie.

Motywowany wspólną misją

Uroczyste otwarcie naszego misji - aby rozwinąć "dojrzałość intelektualną, charakter i chrześcijańską wiarę", odzwierciedla integrację naszej wspólnoty w każdym aspekcie doświadczenia Kolegium Mesjasza. Ten holistyczny model edukacyjny był odważną wizją naszego założyciela SR Smith ponad 100 lat temu i pozostaje kamieniem węgielnym naszej tożsamości.

Inne kluczowe elementy misji Mesjasza - służba, przywództwo i pojednanie - również są mocno zakorzenione w kontekście naszej wiary chrześcijańskiej. Nie tylko służymy, ponieważ jest to "słuszna rzecz"; służymy, ponieważ Bóg wzywa nas do otwarcia serca na ubogich i potrzebujących i do pracy na rzecz sprawiedliwości, gdziekolwiek jest niesprawiedliwość. Uczymy się, że wierzę, że Jezus jest naszym ostatecznym przykładem prowadzenia z miłosierdziem, szacunkiem i miłością. Z powodu naszej wiary zmuszeni jesteśmy budować mosty zrozumienia i pokoju, aby zademonstrować godziwą miłość Boga do innych.

Nasz kampus

Położony na przedmieściach południowo-centralnej Pensylwanii hotel Mesiah College mieści się na 471 malowniczych akrów. Niezależnie od tego, czy spacerujesz po malowniczej zatoce Yellow Breeches, która biegnie przez kampus, słuchając wykładu w jednym z naszych najnowocześniejszych budynków akademickich, oglądając mecz piłki nożnej w naszym otwartym kompleksie sportowym, spędzając czas w klubie koncert w naszym związku studenckim lub po prostu ciesząc się pięknem kampusu, poczujesz się jak w domu.

Czemu czujesz się jak w domu?

Ponieważ w Mesjaszu, to więcej niż piękny kampus. Chodzi o gościnność całej osoby. Odwiedzając po raz pierwszy? Wracając do kampusu na swój ostatni rok? Przywieź dziadków do Dziadka? Niezależnie od tego, jaki jest powód, zawsze towarzyszą ci przyjazne twarze i prawdziwie pomocni ludzie, którzy chcą dla Ciebie jak najlepiej.

Stworzenie pasji dla społeczności

Nasz kampus składa się z różnych grup studentów, kadry i kadry naukowej. Chociaż wszyscy możemy pochodzić z różnych miejsc i środowisk, priorytetem jest zachęcanie do znaczących relacji w całej naszej kampusie.

Podczas gdy nasze siedm budynków akademickich, 12 sal mieszkalnych, bibliotecznych i wielu innych budynków przeznaczonych do kultu, uczenia się i życia studentów tworzą nasze fizyczne kampusy, jest ponad 3000 studentów, którzy uczelniami Mesjasza rozwijają się - wypełniając przyjaźnie, pasję Chrystus i zaangażowanie na rzecz doskonałości akademickiej.

W pobliżu wszystkiego

Chociaż nie można powiedzieć o naszej malowniczej okolicy-Messiah's kampusu jest w odległości krótkiej przejażdżki samochodem od pobliskich obszarów metropolitalnych. Centrum handlowe, galerie muzea i stadiony sportowe w stolicy stanu Harrisburg oddalone są zaledwie o 15 minut drogi. A zajęte miejskie centra w Filadelfii, Baltimore, Waszyngtonie i Nowym Jorku znajdują się w odległości 2-3 godzin jazdy. A kiedy doświadczasz okazji, jakie oferuje nasze pobliskie miasta, z radością powitamy Cię z powrotem na działalność naszego kampusu!

Lokalizacje

  • Mechanicsburg

    Messiah College see new link One College Avenue Mechanicsburg PA 17055, 17055, Mechanicsburg

    pytania