Keystone logo
Middlebury College

Middlebury College

Middlebury College

Wstęp

Middlebury jest uczelnią licencjacką; szkoła podyplomowa studiów międzynarodowych; dom do wciągającej nauki języka; szkoła podyplomowa do studiowania literatury, umiejętności czytania i pisania oraz pedagogiki; lider szkół za granicą na całym świecie; i domem dla najstarszej i najbardziej prestiżowej konferencji pisarzy na świecie.

Middlebury to instytucja, która przygotowuje studentów do rozwiązywania najtrudniejszych problemów świata, angażując ich w życie umysłu i duszy.

W Middlebury jesteśmy zaangażowani w kształcenie studentów w tradycji sztuk wyzwolonych, która uosabia zarówno metodę dyskursu, jak i grupę dyscyplin; na naszych kierunkach zorientowanych naukowo i matematycznie, podobnie jak na kierunkach humanistycznych, społecznych, artystycznych i językowych, kładziemy nacisk na refleksję, dyskusję i intensywne interakcje między studentami i wykładowcami. Nasza tętniąca życiem społeczność mieszkaniowa, niezwykłe obiekty i różnorodność naszych zajęć pozalekcyjnych i usług pomocniczych istnieją przede wszystkim po to, aby służyć tym celom edukacyjnym.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Middlebury

    Old Chapel Road,14, 05753, Middlebury

    pytania