Keystone logo
Missouri Western State University

Missouri Western State University

Missouri Western State University

Wstęp

Missouri Western State University ma dumną tradycję zapewniania wysokiej jakości i niedrogiej edukacji studentom w stanie Missouri i nie tylko. Jesteśmy czteroletnią, wspieraną przez państwo instytucją, oferującą różnorodne programy studiów i oferującą tytuły zawodowe magisterskie, czteroletnie stopnie licencjackie, dwuletnie stopnie naukowe, programy transferowe przed zawodami i roczne certyfikaty. Uniwersytet organizuje również seminaria, konferencje i warsztaty dostosowane do potrzeb społeczności.

Studenci pochodzą z całych Stanów Zjednoczonych i ponad 30 krajów. A nasi absolwenci mieszkają i pracują na całym świecie. Od swoich skromnych początków w 1915 roku, Missouri Western pogłębia swój wpływ na społeczność, region, naród i świat.English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Saint Joseph

    Downs Drive,4525, 64507, Saint Joseph

    pytania