Keystone logo
© Marbella International University Centre
Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Wstęp

Witamy w Międzynarodowym Centrum Uniwersyteckim w Marbelli (MIUC). Jesteśmy tutaj, aby dać ci to, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w wybranym zawodzie. Nasze kursy nauczania i udogodnienia są zaprojektowane wokół tego. Marbella International University Centre (MIUC) to globalna instytucja akademicka zapewniająca nowy rodzaj doświadczenia edukacyjnego opartego na programie nauczania zorientowanym na karierę i wyjątkowym środowisku życia.

Podkreślając wzajemne powiązanie wysokiej jakości edukacji i przemysłu we współczesnym świecie, Centrum Uniwersyteckie szczyci się dynamicznymi programami studiów licencjackich i podyplomowych, łącząc nowoczesne podejście do praktyk nauczania z silnym naciskiem na usługi wsparcia dla studentów.

Dlaczego warto studiować w MIUC?

Nasz partner akademicki, University of West London (UWL), zatwierdza stopnie naukowe MIUC na poziomie licencjackim i podyplomowym.

UWL jest w rankingu:

  • Numer 1 wśród londyńskich uniwersytetów (niespecjalistycznych) w krajowym badaniu studentów w 2023 r.
  • Najlepszy nowoczesny londyński uniwersytet (niespecjalistyczny) w rankingu Complete University Guide 2025.
  • W rankingu The Guardian University Guide 2024 znalazł się w czołówce 30% uniwersytetów w całym kraju.
  • Uniwersytet Roku pod względem doświadczenia studenckiego i Uniwersytet Roku pod względem jakości nauczania w The Times i Sunday Times Good University Guide 2023.
  • UWL znajduje się w rankingu 100 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii pod względem ogólnej jakości naszych badań, a prawie 80% naszych badań zostało ocenionych jako wiodące na świecie (4) lub doskonałe na arenie międzynarodowej (3) w najnowszej rządowej ocenie Research Excellence Framework (REF).

W MIUC połączenie naszego partnerstwa z UWL, naszej międzynarodowej społeczności i naszych innowacyjnych metod nauczania pomoże ci żyć, uczyć się i odkrywać podczas studiów w celu uzyskania dyplomu w Wielkiej Brytanii.

Lokalizacje

  • Marbella

    Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n, Finca el Pinillo, 29601, Marbella

pytania