Keystone logo
Marbella International University Centre BA (Hons) International Business Management
Marbella International University Centre

BA (Hons) International Business Management

Marbella, Hiszpania

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 18 900 / per year

W kampusie

Wstęp

Pomagamy uzyskać przegląd najbardziej istotnych tematów w biznesie międzynarodowym. Budujemy zrozumienie tego, w jaki sposób międzynarodowe firmy i ich strategie odnoszą się do nowo zdobytej wiedzy poprzez praktyczne przykłady i współczesne przypadki biznesowe. Naszym celem jest zapewnienie ci narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu w karierze i zdobycia cennego dyplomu przyznawanego przez University of West London.

Pomagamy nauczyć się podejmować decyzje o wysokiej stawce i opracowywać strategie biznesowe, jednocześnie doskonaląc umiejętność wpływania na innych w różnych kulturach, funkcjach biznesowych i hierarchiach. Naszym celem jest zapewnienie ci narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu w karierze i zdobycia dyplomu.

Oferujemy studia licencjackie (z wyróżnieniem) w zakresie międzynarodowego zarządzania biznesem, które opierają się na nowoczesnych koncepcjach biznesowych i doświadczeniu zawodowym w branży na całym świecie. Nasz zespół wyspecjalizowanych nauczycieli w dziedzinie biznesu, ekonomii, finansów, marketingu, projektowania komunikacji i negocjacji zapewnia narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu w karierze i zdobycia dyplomu. Oprócz naszego głównego zespołu wykładowców, kilku ekspertów branżowych bierze udział w wykładach gościnnych podczas całego kursu.

W MIUC zapewniamy teoretyczne i praktyczne narzędzia do rozwijania umiejętności krytycznego i kreatywnego myślenia oraz rozwoju w zglobalizowanej gospodarce. Nasi wykładowcy wykorzystują swoją wiedzę, aby uczyć odpowiedniej teorii, a także praktyk branżowych, podkreślając możliwości oferowane przez szkolnictwo wyższe zakorzenione w internacjonalizmie i praktyczności.

Nasz program ma strukturę modułową obejmującą trzy lata studiów w biznesie i jego ścieżkach. Oferujemy obowiązkowe moduły, które zapewniają podstawową wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, podczas gdy moduły obieralne i językowe pozwalają kształtować kurs zgodnie z własnymi zainteresowaniami i aspiracjami zawodowymi.

W ciągu najbliższych trzech lat poprowadzimy Cię przez studia z zakresu zarządzania biznesem międzynarodowym, finansów międzynarodowych i marketingu międzynarodowego. Będziesz także badać różne międzynarodowe konteksty biznesowe zlokalizowane na rynkach wschodzących i zaawansowanych gospodarkach. W MIUC zachęcamy do aktywnego podejścia do nauki, informowania i kształtowania kierunku swojej podróży edukacyjnej i przyszłego kierunku kariery.

W ramach tego stopnia nauczymy Cię, jak:

  • Sformułowanie i wdrożenie skutecznej strategii biznesowej.
  • Twórz możliwości biznesowe dzięki skalowalnym, zrównoważonym modelom biznesowym.
  • Opracowywanie strategii HR obejmujących rekrutację, zarządzanie wydajnością i rozwój pracowników.
  • Zarządzanie aktywami niematerialnymi, takimi jak produkt, cena, umiejscowienie i promocja.
  • Wzmocnij swoją pozycję negocjacyjną dzięki starannemu przygotowaniu, analizując i określając ilościowo alternatywy dla transakcji.
  • Zaangażowanie w zarządzanie procesami, zarządzanie łańcuchem dostaw i zarządzanie relacjami z klientami.
  • Planowanie i kontrolowanie zasobów i procesów w celu osiągnięcia określonych celów w ramach tymczasowych przedsięwzięć.
  • Opanuj przekładanie wskaźników biznesowych na inteligencję biznesową poprzez zarządzanie mechanizmami kontroli w celu wdrożenia strategii. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu w karierze i zdobycia dyplomu.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania