Keystone logo
Marbella International University Centre Licencjat (z wyróżnieniem) polityka i stosunki międzynarodowe
Marbella International University Centre

Licencjat (z wyróżnieniem) polityka i stosunki międzynarodowe

Marbella, Hiszpania

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 18 900 / per year

W kampusie

Wstęp

Możesz studiować interdyscyplinarny stopień w stosunkach międzynarodowych, który opiera się na dziedzinach akademickich nauk politycznych, historii, prawa i ekonomii. Naszym celem jest zapewnienie ci narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu w karierze i zdobycia cennego dyplomu przyznawanego przez University of West London.

Czy jesteś zaintrygowany genezą globalnych problemów i potencjalnymi środkami zaradczymi, które się z nimi wiążą? Czy zastanawiasz się nad uzasadnieniem rządowych i międzynarodowych wyborów organizacyjnych? Nasz kurs polityki i stosunków międzynarodowych ma na celu rozwikłanie tych zawiłości i nie tylko.

Korzystając z analitycznego czytania i dyskursu, zwiększysz swoje zrozumienie współczesnego globalnego krajobrazu na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym. Dodatkowo, ten stopień polityki wyposaży Cię w adaptacyjne umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów i zdolności do niezależnego myślenia.

Po ukończeniu studiów będziesz posiadać pragmatyczne możliwości badawcze i szeroką wiedzę, którą można skutecznie wykorzystać na różnych arenach zawodowych w domenie politycznej i poza nią.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania