Keystone logo
Montclair State University

Montclair State University

Montclair State University

Wstęp

Na Feliciano School of Business na Uniwersytecie Stanowym Montclair, kierujemy się na jednym celu: aby przekształcić dzisiejszych studentów do liderów biznesu w przyszłości.

Jako Szkoła Biznesu studenta, zdobędziesz umiejętności, wiedzę i doświadczenie, czego potrzeba, aby skutecznie konkurować w dzisiejszym globalnym rynku. Nasze programy oferują unikalny zestaw doświadczeń przeznaczonych do sukcesów w zakresie korporacyjnej, non-profit i sektora publicznego.

Perspektywa analityczna

Będziesz współpracować z światowej klasy wydziału liderów i specjalistów branżowych, którzy pomogą Ci nabyć analitycznego myślenia strategicznego, komunikacji i umiejętności przywódczych, które są podstawą trwałego sukcesu zawodowego.

Nasz rygorystyczny program MBA będzie napędzać swoją obecną karierę na wyższy poziom i zmiany biegów i odkrywać nowe kierunki. Oferujemy elastyczność niezbędną, z programem, który rozwija swój talent i umiejętności - przy jednoczesnym harmonogram prac.

Zaręczony z całego świata Biznesu

Twój kompleksowe wykształcenie nie zakończy się w klasie. Będziesz mógł zastosować teorię w praktyce biznesowej - i zdobyć doświadczenie handlowej z potencjalnymi pracodawcami - od praktycznych programów Kooperacja i staży.

Dzięki regularnym wykładów i programów, można zaangażować i połączyć ze znanymi liderami biznesu i przedsiębiorców, przyjaciół i partnerów korporacyjnych oraz sieci aktywnie zaangażowanych absolwentów, którzy otworzą drzwi dla Ciebie w całej swojej karierze. Nasi absolwenci są liderami w swoich dziedzinach i są nieocenionym źródłem informacji dla ciebie przez całe życie zawodowe. Dostęp do tej sieci dynamiczne. dedykowane absolwentów jest istotną częścią doświadczenia Business School.

Agile Mindset

Co sprawia, że ​​lider biznesu? Uważamy, że jest to zdolność do przystosowania się i odpowiedzieć na wyzwania zmieniającego się otoczenia biznesowego.

Nasz Career Services Center pomoże Ci zidentyfikować i zbadać najlepiej dopasowaną możliwości kariery, żadnego z programów stażowych lub wylądować pełnym wymiarze czasu pracy w wybranej dziedzinie.

Po dołączeniu do naszej zróżnicowanej społeczności zwinny, pomysłowych studentów, będzie rozwijać myślenia i umiejętności potrzebne do życia osobistego i zawodowego sukcesu.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • USA Online

    USA Online, Stany Zjednoczone

    pytania