Keystone logo
Morehouse College

Morehouse College

Morehouse College

Wstęp

Mężczyźni z Morehouse starają się być na tyle wysocy, by nosić naszą koronę wysokich oczekiwań i tytuł Morehouse Man. Człowiek z Morehouse to sukces naukowy, intelektualny i zawodowy. Zainspirowany silnymi, inteligentnymi, krytycznymi i wspierającymi braćmi i nauczycielami, Morehouse Man stara się zrobić to samo.

Bracia Morehouse stają się i pozostają najbardziej wpływowymi przewodnikami i najbliższymi przyjaciółmi Morehouse Mana. Od pierwszego dnia ich bracia inspirują ich, rzucają im wyzwanie, pociągają do odpowiedzialności i stają przy nich. Bractwo Morehouse rozciąga się na pokolenia, w całym kraju, w każdej branży i w każdej dziedzinie życia.

W tej zwartej kulturze profesorowie robią więcej niż tylko uczą - są mentorami, wychowują i zachęcają. Oferują mądre wskazówki i doświadczone perspektywy, wzywając Człowieka Morehouse do zakwestionowania ich założeń i podniesienia ambicji. Morehouse nie popycha Człowieka z Morehouse we właściwym kierunku - pokażemy Ci, jak to odkryć, jak znaleźć swoją prawdziwą ścieżkę. I posiadaj to.

Morehouse Men dąży do czegoś więcej niż typowe sukcesy. Starają się stale ulepszać siebie i swoje społeczności. I chociaż stopień otwiera drzwi, naszą misją jest zapewnienie, że kiedy przejdzie przez nie człowiek z Morehouse, wejdzie jako człowiek o silnym umyśle i charakterze. Człowieka, który wie wszystko, do czego jest zdolny. Człowiek, który zna siebie. Przywódca. Człowiek w całości.

Lokalizacje

  • Atlanta

    Westview Drive Southwest,830, 30314, Atlanta

    pytania