Keystone logo
Morris Brown College

Morris Brown College

Morris Brown College

Wstęp

Morris Brown College ( MBC ) został założony na zasadach chrześcijańskich przez Afrykański Kościół Metodystyczny i jest zarejestrowany przez stan Georgia jako prywatna, koedukacyjna, liberalna uczelnia artystyczna zajmująca się nauczaniem, badaniami i służbą publiczną w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych, społecznych i społecznych. nauki przyrodnicze i programy zawodowe.

Misją Morris Brown College jest zapewnienie możliwości edukacyjnych w pozytywnym i opiekuńczym środowisku, które umożliwi jego studentom stanie się w pełni funkcjonalnymi osobami w naszym globalnym społeczeństwie. College przygotowuje absolwentów do sensownego i satysfakcjonującego życia, umożliwiając im w ten sposób wnoszenie społecznie konstruktywnego i kulturowo istotnego wkładu w społeczeństwo.

Dążąc do doskonałości akademickiej, Morris Brown College zapewnia doświadczenia, które wspierają i wzmacniają rozwój intelektualny, osobisty i interpersonalny studentom, którzy wykazali potencjał do konkurowania w ambitnym programie studiów licencjackich na kierunku sztuk wyzwolonych.

Morris Brown College został zatwierdzony i odnowiony jako instytut szkolnictwa wyższego przez Georgia Nonpublic Postsecondary Education Commission (GNPEC), która zezwala na i reguluje działalność niepublicznych w stanie oraz pozastanowe kolegia pomaturalne i szkoły prowadzące lub oferujące nauczanie w Gruzji .

Lokalizacje

  • Atlanta

    Martin Luther King Junior Drive Northwest,643, 30314, Atlanta

    pytania