Keystone logo
MorningStar University

MorningStar University

MorningStar University

Wstęp

Naszą misją na MorningStar University ( MSU ) jest przygotowanie ludzi do chodzenia na ich wezwanie. Na MorningStar University dążymy do rozwoju duchowego, psychicznego i fizycznego studentów, umożliwiając im dążenie do przywództwa, powołanie z wizją, odwagą i uczciwością.

College of Leadership to program szkoleniowy zaprojektowany z myślą o następujących celach: wychowanie zdeterminowanych i odpornych przywódców chrześcijańskich, którzy trwają niewzruszenie w wierze, pokornie chodzą przed Bogiem i mają wytrwałość w tworzeniu trwałych zmian na świecie; Wyposażyć każdego ucznia w umiejętności i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu jako przywódca w dowolnej sferze wpływów, do której jest powołany; Aby pomóc każdemu uczniowi zrozumieć jego wyjątkową tożsamość w Chrystusie i odkryć swój cel i przeznaczenie w Bożym planie; Aby duchowo wzmocnić i dojrzeć każdego ucznia do chodzenia w zdrowiu i pełni w każdej dziedzinie życia.

Chociaż MSU College of Leadership nie jest szkołą biblijną, Biblia jest naszym podstawowym podręcznikiem. Wierzymy, że jest to Słowo Boże i pożyteczne do nauczania, napominania, korygowania i szkolenia we wszelkiej prawości.

Kolegium Przywództwa również nie jest seminarium, chociaż szkolimy przywódców na sług Bożej miłości i mocy. Różnica polega na tym, że nie wszyscy usługujący przywódcy szkolili się tutaj, aby chodzić do kościoła. Niektórzy z naszych studentów zostają liderami biznesu, podczas gdy inni przejmują role rządowe, a jeszcze inni zajmują się sztuką. Wychowujemy przywódców posług we wszystkich strefach wpływów.

Lokalizacje

  • Fort Mill

    Star Light Drive,375, 29715, Fort Mill

    pytania