Keystone logo
Montana State University Billings

Montana State University Billings

Montana State University Billings

Wstęp

Montana State University Billings jest integralną częścią społeczności Billings i uczenia się środowiska studenckiego skoncentrowane od swoich pierwszych dni jak Wschodniej Montana College. Założona w 1927 roku, uczelnia nadal pielęgnować długą tradycję dostępu edukacyjnej doskonałości nauczania, zaangażowania obywatelskiego i wzmocnienie wspólnoty w otoczeniu miejskim. W klasie iw społeczności, studenci otrzymują dobrze zaokrąglone wyjątkową edukację i szkolenia dla stowarzyszonej, licencjackich i magisterskich do kariery poprzez Uczelni pięciu uczelniach - sztuki i nauki, biznesu, pokrewnych zawodów medycznych, edukacji i technologii.

Informacje ogólne

Położony w największym mieście w kraju, Montana State University Billings a społeczność Billings łączą wyjątkowe doświadczenie uczelni: zaręczony i zachęcanie wydziału; przyjacielscy ludzie; społeczność wspiera; i niesamowite możliwości edukacyjne. Mieszkańcy Billings posiada wieloletnie doświadczenie wspieranie uczelni poprzez stypendia, staże i zaangażowania obywatelskiego. Detaliczna regionalnym, finansowym i Piasta medyczne, Billings oferuje szeroki wachlarz możliwości pracy, połączeń osobowych i możliwości przywódcze pośrednictwem trzech kampusach rozsianych po mieście.

Życie na głównym kampusie lustra, które z Billings: Studenci chętnie mieszają się na niektóre z 110 akrów parku-jak u podstawy spektakularne Rimrocks lub wziąć udział w różnych wydarzeniach kulturalnych, usługowych, sportowych i edukacyjnych.

Czy motywację wyróżnieniem student lub uczestnik pierwszej generacji, wszyscy uczniowie znajdują się wyzwania, które spełniają zarówno indywidualne cele i potrzeby społeczne.

MontanaUni102

rdzeń Purpose

Aby upewnić się, że wszyscy członkowie społeczności uniwersyteckiej osiągnąć swój indywidualny potencjał

Misja

MSU Billings zapewnia doświadczenie uniwersyteckie charakteryzuje się:

 • doskonałe Nauczanie
 • Wsparcie dla nauczania indywidualnego
 • Zaangażowanie w Odpowiedzialności Obywatelskiej
 • Intelektualne, kulturowe, społeczne i Wspólnota Gospodarcza Enhancement

Wizja

Montana State University Billings zostanie rozpoznany jako lidera regionalnego:

 • Nauczanie i nauka
 • Przełożenie wiedzy w praktyce
 • Badanie na przyszłość
 • Przyjmowanie Przywództwo Granice rozwoju intelektualnego, kulturalnego, społecznego i Gospodarczej Uniwersytetu Beyond

Podstawowe wartości

Integralność
Działania MSU Billings 'są etyczne i pryncypialny zapewnić godność i sprawiedliwość dla wszystkich

Doskonałość edukacyjne
MSU Billings zapewnia wyróżniające programy i trudnych doświadczeń edukacyjnych dla zróżnicowanej społeczności uniwersyteckiej

Student Achievement
MSU Billings zapewnia wsparcie w nauce i usług administracyjnych w celu wspierania akademickie i zawodowe osiągnięcia społeczności uniwersyteckiej

Wspólnota uczniów
MSU Billings szanuje i pielęgnuje różnorodność wkładu intelektualnego i stypendium wzbogacając zarówno uniwersytet i jego rozszerzoną społeczności

sensowne Zaręczyny
MSU Billings obsługuje wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej w ich indywidualnego rozwoju w kierunku zaufania, indywidualne poczucie celu i akceptacji obowiązków obywatelskich

Reakcja na coś

MontanaUni103

Uniwersytet inicjatyw strategicznych

PROGRAMY
Tworzenie i utrzymanie charakterystycznych, istotnych programów i usług akademickich na 21 uczniów wieku.

Wydział Excellence
Pielęgnuj doskonałości i poza szkołą, w przedsięwzięciach naukowych i przykładowej usługi poprzez Kadra rozwoju, wsparcie dla stypendium, ciągłej oceny, i uznanie profesjonalną obsługę.

Potrzeb uczniów
Identyfikowanie potrzeb wszystkich uczniów i zapewnić dostęp do doświadczeń uniwersyteckiej, która spełnia zarówno indywidualnych celów i potrzeb społecznych.

Równość społeczna
Model równości społecznej i świadomości poprzez zapewnienie, że wszyscy członkowie naszej społeczności kampusu rośnie ze względu na ich doświadczenie Uniwersyteckiego.

Inicjatywy badawcze
Zwiększ inicjatywy postury, profesjonalizm i badawcze wszystkich programów akademickich i usług studenckich.

Dostęp gospodarcza
Rozszerz lokalnych, stanowych i regionalnego rozwoju gospodarczego poprzez siłę bazy finansowej uczelni i składek naszych uczących się do ich społeczności.

Globalny Zaręczyny
Zwiększ pracowników Wydziału i świadomości studentów, zrozumienie i zaangażowanie w społeczności międzynarodowej.

Uniwersytet Infrastruktura
Zapewnić infrastrukturę administracyjną, operacyjną i fizycznego, który w pełni obsługuje doskonałości.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Billings

  1500 University Drive

pytania