Keystone logo
Muhlenberg College

Muhlenberg College

Muhlenberg College

Wstęp

Muhlenberg College ma na celu rozwój niezależnych krytycznych myślicieli, którzy są intelektualnie zwinni, charakteryzują się zapałem do uzasadnionej i obywatelskiej debaty, zaangażowani w zrozumienie różnorodności ludzkich doświadczeń, zdolni do wyrażania pomysłów z jasnością i wdziękiem, zaangażowani w uczenie się przez całe życie, wyposażeni w zasady etyczne oraz wartości obywatelskie i przygotowane na życie przywódców i służby. Kolegium jest zobowiązane do zapewnienia rygorystycznie intelektualnej edukacji w kontekście integracyjnego i różnorodnego kampusu; głęboko wierzymy, że różnorodność jest niezbędna do nauki i naszego sukcesu jako pluralistycznej społeczności. Nasz program łączy tradycyjne sztuki wyzwolone z wybranymi studiami przedprofesjonalnymi. Nasz wydział jest pasjonatem nauczania, ceni bliskie relacje ze studentami i przywiązuje wagę do pedagogicznego i intelektualnego znaczenia badań.

Wszyscy członkowie naszej społeczności są zaangażowani w edukowanie całej osoby poprzez doświadczenia w klasie i poza nią. Czcząc swoje historyczne dziedzictwo od Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego i jego ciągłą więź z Ewangelicznym Kościołem Luterańskim w Ameryce, Muhlenberg zachęca, przyjmuje i celebruje różnorodne tradycje wiary i perspektywy duchowe.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Allentown

    West Chew Street,2400, 18104, Allentown

    pytania