Keystone logo
Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Wstęp

Komunikat prezesa

Będąc jako jedynej uczelni, Mongolski Uniwersytet Przyrodniczy (muls) wyraźnie koncentruje się na edukacji, badań i innowacji w dziedzinie nauk przyrodniczych, które stanowią trzon gospodarki Mongolii, która oferuje szeroki zakres programów akademickich, które pielęgnować przyszłość specjalistów i liderów do mongolskiego społeczeństwa.

Muls to instytucja naukowa koncentruje się na tworzeniu atmosfery, który daje naszym studentom i naukowcom swobodę, aby całkowicie poświęcić się nauce. Naszym celem jest stać się wiodącym uniwersytetem badań zorientowanych, gdzie profesorowie dążyć do doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych, a studenci za wybitne osiągnięcia w nauce, jak uważamy, że kluczem do odkrycia nowej wiedzy są badania interdyscyplinarne, badania, innowacje i rozbudowa. Uważamy, że rola gramy na drodze do realizacji środowiska zrównoważonego społeczeństwa jest bardzo ważne, i to jest naszym obowiązkiem jako wiodącej instytucji akademickich badań zorientowanych energicznie angażować się w naszej filozofii Mission-Oriented badań i kształcenia wobec zrównoważonego rozwoju z celami że każdy Student powinien być w charakterze obserwatora, każdy profesor powinien być jako menedżer, który dostarcza wiedzy naukowej koncepcji dla studentów przez proste podejście, a każdy badacz powinien być właściciel high-tech w oparciu o badania i rozwój.

Udało nam się osiągnąć znaczne postępy w internacjonalizacji i umocniły nasze zakłady z zagranicznymi uczelniami, które są wzmacniających nasze wymian akademickich i kulturalnych. W dzisiejszym społeczeństwie, tylko prawdziwa intelektualna praktycznej wiedzy eksperckiej i silne zdolności rozwiązywania problemów może zapewnić własnego przyszłego sukcesu. W tym muls jest przyjęcie różnych strategii edukacyjnych, aby nasi studenci zdobywają wysoki poziom wiedzy specjalistycznej, co pozwala im stać się świeże i dynamiczne obywateli, którzy sprawią, że w znacznym stopniu do Mongolii.

NASZA WIZJA:

Aby stać się wiodącym światowym uniwersytetu

NASZE WARTOŚCI:

Korzystny nauczania i uczenia się środowiska Inteligentny, twórczy i odpowiedzialny zespół Inspirujące i dobrze zmotywowany uczeń z dobrymi ludzkich zmysłów i etyki Przywództwo na rzecz rozwoju Prosperujących absolwentów przyczyniające rozwój narodu

Muls w skrócie

Ustanowiony: 1942

Wydział: Około 411 członków wydziału

Studentów

Licencjackie - O 9 086 Absolwent i zawodowych studentów - Około 2 630 Razem - Około 11 716

Korona

16 Akademicy z mongolskiego Akademii Nauk, 7 odkrycia naukowe, 17 laureatów Nagrody Państwowe

udziałów w nieruchomościach

Główny kampus - 12,4 ha /30.64 hektarowej

Rural ośrodek szkoleniowy - 322,2 ha /796.17 hektarowej

Zbiory biblioteczne

Centralna Biblioteka Rolnicza - największa biblioteka akademicka w dziedzinie rolnictwa, obejmuje około 162 tys podręczniki szacuje się, że przedmioty, 820 rękopisów i 905 czasopism naukowych, około 60 e-książek. Dostęp do tej kolekcji jest przez prawie 12 pracowników biblioteki, którzy działają w 3 salach bibliotecznych.

Szkoły i instytut

Mongolski Uniwersytet Przyrodniczy składa się z 5 podstawowych jednostek akademickich - Szkoły i 4 instytutów badawczych, które oferują kursy i nadawania stopni akademickich.

Naming

Decyzją Rady Zarządzającej uniwersytetu angielska nazwa uniwersytetu jako zatytułowanej "mongolskiego uniwersytetu państwowego rolnictwa" został zmieniony na "Mongolskiej Akademii Życia" w lipcu 2014 r.

Lokalizacje

  • Ulaanbaatar

    17024 Zaisan, Khan-uul District, , Ulaanbaatar

pytania