Keystone logo
Murdoch University Dubai

Murdoch University Dubai

Murdoch University Dubai

Wstęp

Murdoch University Dubai to filia Uniwersytetu Murdoch, jednego z nowopowstających australijskich uniwersytetów badawczych, z siedzibą w Perth w Australii Zachodniej. Założony w 2007 roku w Dubai International Academic City, w maju 2020 roku przenieśliśmy się do serca imponującego Dubai Knowledge Park. Nasz tętniący życiem, nowy, specjalnie wybudowany kampus w Dubai Knowledge Park o powierzchni 2500 metrów kwadratowych na dwóch poziomach jest dwa razy większy niż nasz dawny dom. Oferuje światowej klasy obiekty, w tym dedykowane laboratorium cyberbezpieczeństwa z niestandardowymi systemami i meblami ukierunkowanymi na edukację, a także miejsca do odrywania, które promują wspólne środowisko nauczania i uczenia się.

Kampus jest licencjonowany przez regulatora rządu Dubaju, Urząd ds. Wiedzy i Rozwoju Społecznego (KHDA). Jest również regulowany z Australii przez australijską agencję ds. zapewniania jakości i regulacji szkolnictwa wyższego, Tertiary Education Quality and Standards Agency (TEQSA). Ten podwójny nadzór na szczeblu rządowym zapewnia najwyższej jakości edukację międzynarodową.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Dubai

    Block 10, 4th Floor, Dubai International Academic City, Academic City Road, , Dubai

pytania