Keystone logo
Nakhchivan University

Nakhchivan University

Nakhchivan University

Wstęp

Nakhchivan University został założony w 1999 roku przez Ministerstwo Sprawiedliwości Republiki Azerbejdżanu i rozpoczął działalność jako instytucja szkolnictwa wyższego. Uniwersytet jest jedynym prywatnym uniwersytetem znajdującym się poza stolicą Azerbejdżanu, Baku.

Na uniwersytecie są cztery wydziały, 10 krzeseł i 6 centrów. Obecnie 81 nauczycieli prowadzi około 1000 studentów. Są wśród nich członkowie ANAS, doktorzy nauk, profesorowie, wykładowcy.

W roku akademickim 2016-2017 na uniwersytecie prowadzone są studia licencjackie w 15 specjalnościach i dyplomy magisterskie w 6 specjalnościach.

Uniwersytet ma bogatą bazę materiałową i techniczną. Powstał wspaniały kampus uniwersytecki składający się z 7 budynków i obiektów pomocniczych. Są to budynki dydaktyczne, które są doskonale zaprojektowane architektonicznie i pedagogicznie, z gustownie zaprojektowanymi salami wykładowymi i gabinetowymi, kabinami i centrami. W procesie szkoleniowym stosowane są najnowsze technologie modyfikacji.

67915_20180107Dh2Ck4wVlnF11lXA_jBMvc_large.png

Jest biblioteka cyfrowa, biblioteka naukowa z bogatym funduszem książkowym, ładny kompleks sportowy i sala konferencyjna, nowoczesny akademik ze wszystkimi udogodnieniami i trzypiętrowe centrum usług socjalnych.

Uczelnia współpracuje z 51 uniwersytetami na świecie. Jest członkiem trzech międzynarodowych organizacji edukacyjnych. Uniwersytet uczestniczy w międzynarodowych programach i projektach.

Uniwersytet "Nakhchivan" jest prestiżową instytucją edukacyjną o wyjątkowym miejscu wśród uniwersytetów w Azerbejdżanie. Głównym celem, jaki wyznaczyliśmy, jest szkolenie wysoko wykwalifikowanego personelu w celu zapewnienia naszej niezależności, ochrony integralności państwa, zdobywania wartości narodowych i współpracy z krajami rozwiniętymi.

Możliwości dostępne na uniwersytecie, które mają poważną strukturę edukacyjną, są kluczem do osiągnięcia tego celu. Możliwości te obejmują opiekę państwową zapewnioną uniwersytetowi, wysoką dyscyplinę akademicką, stałą, profesjonalną kadrę pracowników wydziału, dostępność wysokich zainteresowań akademickich wśród studentów, zapewnienie procesu edukacyjnego z wykorzystaniem najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych i tak dalej. można pokazać. System punktowy oparty na uniwersytetach doprowadził do podniesienia jakości edukacji, korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych i uczenia się języków obcych. Uważamy, że nasi absolwenci są aktywni w życiu społeczno-gospodarczym naszego społeczeństwa i reprezentują naszą godność w naszym kraju i naszym kraju w wielu krajach, jako nasze największe osiągnięcie.

67916_20180107vPGW1NGZ6VWG2vw5_A5j8M_large.png

Lokalizacje

  • Nakhchivan

    Babak avenue, 1, Nakhchivan, Azerbaiyán, , Nakhchivan

pytania