Keystone logo
National University

National University

National University

Wstęp

Jesteśmy National University , dynamiczną prywatną instytucją zaangażowaną w budowanie narodu, uznaną na całym świecie w nauczaniu i badaniach. Kierując się podstawowymi wartościami i charakteryzując się naszym dziedzictwem kulturowym dynamicznego filipinizmu, National University jest zaangażowany w zapewnianie odpowiedniej, innowacyjnej i dostępnej wysokiej jakości edukacji i innych programów rozwojowych.

National University jest członkiem-założycielem University Athletic Association of the Philippines (UAAP) i pionierem Filipińskiego Stowarzyszenia Kolegiów i Uniwersytetów (PACU). Jego międzynarodowe stowarzyszenia i członkostwa obejmują Stowarzyszenie Wyższych Instytucji Nauczania Azji Południowo-Wschodniej (ASAIHL) i Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów (IAU).

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Manila

    M.F. Jhocson Street,551, 1008, Manila

    pytania