Keystone logo
New England College

New England College

New England College

Wstęp

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

New England College to prywatna uczelnia non-profit, zlokalizowana w kwintesencji Nowej Anglii, mieście Henniker w New Hampshire, poświęconym zapewnieniu wyjątkowej edukacji dla studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich z całego świata.

W rankingu US News and World Report na wyższych poziomach szkół licencjackich na północy, New England College przygotowuje studentów w sposób solidny, dokładny i angażujący. Nazywamy to "uczeniem się przez doświadczenie" lub uczeniem się przez działanie. Niezależnie od tego, czy jest to kurs biznesowy czy filozoficzny, profesorowie NEC włączają praktyczne doświadczenie do programu nauczania, dzięki czemu uczniowie kończą studia z więcej niż tylko stopniem.

Jest wiele elementów do New England College, które mogą Cię intrygować - unikalna filozofia edukacyjna, malownicze ustawienie kampusu lub wszystkie działania, które mogą przyczynić się do twojej osobistej transformacji - i możesz po prostu odkryć, że to odpowiednie miejsce dla ciebie. Witamy!

Równe możliwości edukacyjne

Celem polityki New England College jest administrowanie wszystkimi programami edukacyjnymi oraz związanymi z nimi usługami i świadczeniami wspierającymi w sposób, który nie dyskryminuje ze względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, wiek, pochodzenie narodowe, fizyczne lub umysłowe studenta lub przyszłego studenta. upośledzenie lub inne cechy, które nie mogą być zgodne z prawem podstawą do świadczenia takich programów lub usług. Ponadto każdy obszar w ramach instytucji będzie zachęcał studentów mniejszości i kobiety do eliminowania skutków jakiejkolwiek dyskryminacji z przeszłości w przepisach dotyczących usług edukacyjnych i pokrewnych oraz do ustanowienia procedur, które zapewnią równe traktowanie i równy dostęp do udogodnień i świadczeń edukacyjnych dla wszystkich studentów zgodnie z wymogami prawa.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC At A Glance

Kampus : Henniker, New Hampshire jest szybki 15 minut od stolicy stanu (Concord, NH), 30 minut od największego miasta (Manchester, NH) i 90 minut od Bostonu.Klówki, sale spotkań i rezydencje dzielą okolicę piękno naszego kampusu o powierzchni 220 akrów i rzeki Contoocook.

Programy : 37 programów studiów licencjackich, 12 programów studiów magisterskich i jeden stopień doktorancki są realizowane zgodnie z tradycją sztuk wyzwolonych, a nacisk kładzie się na uczenie się przez doświadczenie, przez oddany i osiągnięty wydział.

Studenci : Około 1000 w kampusie i 900 studentów online, a 900 absolwentów z całego świata uczęszcza do New England College. Doświadczenia NEC są oparte na współpracy i wspierają. Bardzo zróżnicowana, ponad jedna trzecia studentów NEC identyfikuje się jako studenci koloru.

Zajęcia : 18 sportów universalnych, liczne sporty wewnętrzne oraz ponad 40 klubów i organizacji wszelkiego rodzaju, a także niekończący się harmonogram zabaw i wydarzeń sprawiają, że łatwo czuć się jak w NEC. Stań się częścią Pielgrzymiego Narodu!

Praktyki : studenci NEC skorzystali z ponad 1000 możliwości odbycia stażu, ciągłego dostępu do rzeczywistych doświadczeń i praktycznych szkoleń dzięki aktywnej współpracy z partnerami branżowymi i usługami doradztwa zawodowego.

Misja i wizja

Misja

New England College to kreatywna i wspierająca społeczność edukacyjna, która rzuca wyzwanie osobom, które przekształcą siebie i swój świat.

Wizja

New England College będzie najbardziej szanowaną i poszukiwaną prywatną uczelnią w New Hampshire, znaną z innowacyjnych programów akademickich i liderem w dziedzinie edukacji empirycznej.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Henniker

    98 Bridge Street, 03242, Henniker

  • USA Online

    USA Online, Stany Zjednoczone

    pytania