Keystone logo
New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

Wstęp

New Mexico Highlands University to publiczna, państwowa instytucja z siedzibą w Las Vegas w Nowym Meksyku, z ośrodkami w Santa Fe, Albuquerque, Rio Rancho, Farmington i Roswell, oferująca stopnie licencjackie i magisterskie.

Misja

New Mexico Highlands University to wszechstronny uniwersytet publiczny obsługujący lokalne i globalne społeczności. Naszą misją jest zapewnienie studentom studiów licencjackich i magisterskich możliwości uzyskania wyjątkowej edukacji poprzez wspieranie kreatywności, krytycznego myślenia i badań w zakresie sztuk wyzwolonych, nauk ścisłych i zawodów w zróżnicowanej społeczności.

Wizja

Naszą wizją jest bycie czołowym, wszechstronnym uniwersytetem, który zmienia życie i społeczności teraz i dla przyszłych pokoleń.

Podstawowe wartości

  • Doskonałość
  • Różnorodność
  • Dostępność
  • Reakcja na coś

people, girls, women

Studenci zagraniczni

Dom z dala od domu

Przyjazd do nowego kraju może być przerażający. Ale w Highlands oferujemy dom z dala od domu.

Tutaj nie zgubisz się w tłumie.

To dlatego, że w Highlands jesteś kimś więcej niż studentem. Jesteś rodziną.

Oznacza to, że wychodzimy ponad wszystko. Będziemy tam dla Ciebie, gdy to się liczy.

Szybko odkryjesz, jak przystępni są twoi profesorowie i doradcy, niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy naukowej, czy po prostu chcesz porozmawiać.

Znajdziesz również personel, który naprawdę troszczy się i chce pomóc. Są dumni z tego, że zapewniają to, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy są to usługi transportowe do lokalnych sklepów, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy, czy też organizują wycieczki rekreacyjne do pobliskich parków stanowych i narodowych.

Czy jesteś gotowy, aby dokonać zmiany, która zmieni Twoje życie?

Miejsce jak żadne inne

Mówiąc o rekreacji na świeżym powietrzu, natychmiast zachwyci Cię wyjątkowe naturalne piękno Las Vegas w Nowym Meksyku, zaledwie 45 minut od Santa Fe. Łączy pustynne krajobrazy z bujną zielenią i górami, oferując doświadczenie jak żadne inne.

Doceń to, co mają do zaoferowania cztery pory roku, od pływania, przez jazdę na nartach po rafting. Nasze centrum rekreacyjne zapewnia nawet bezpłatny sprzęt!

Chociaż jesteśmy małą szkołą, oferujemy niezwykle różnorodną atmosferę. W Highlands reprezentowane są dwadzieścia cztery kraje, w tym Nigeria, Jamajka, Indie i Chiny.

Weź udział w wirtualnej wycieczce po kampusie!

150329_photo-1596495578065-6e0763fa1178.jpg

Ucz się od najlepszych

Studenci pochodzą z całego świata dla naszych wysokiej klasy profesorów, znanych w swoich dziedzinach wiedzy. Ale ci profesorowie są czymś więcej niż tylko nauczycielami. Są także mentorami.

Na przykład student sztuki mediów Ali Romero tak powiedział o profesorach Mariah Fox Hausman i Angeli Meron: „Mariah i Angela nie tylko nauczyły mnie tak wiele, ale także troszczą się o swoich uczniów i ich sukcesy. To niesamowite, co można osiągnąć, mając nauczycieli i mentorów takich jak Mariah i Angela ”.

Umiejętności z życia wzięte

W ankiecie przeprowadzonej wśród absolwentów 2019 roku 97% respondentów stwierdziło, że jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych z jakości nauczania na swoim kierunku.

Ankieta została wypełniona komentarzami, w których chwalono profesorów jako „bardzo kompetentnych i profesjonalnych” oraz za nauczanie „więcej tego, czym jest rzeczywiste środowisko pracy”, zapewniając „umiejętności, praktyczne zastosowania i zasoby podczas pracy z klientami”. Studenci byli również zadowoleni z bogactwa możliwości prowadzenia „praktycznych badań dla studentów i studentów”.

Krótko mówiąc: Zależy nam na Twoim rozwoju osobistym i zawodowym.

Lokalizacje

  • Las Vegas

    New Mexico Highlands University Box 9000 Las Vegas, New Mexico, 87701, 87701, Las Vegas

pytania