Keystone logo
New Shores International College

New Shores International College

New Shores International College

Wstęp

New Shores International College to innowacyjna i dynamiczna uczelnia, która zapewnia najlepszą interdyscyplinarną edukację w wyjątkowy i wyjątkowo stymulujący sposób. Nasze interdyscyplinarne podejście uczy studentów myślenia zarówno szeroko, jak i głęboko, pozwalając intelektowi na eksplorację poza granicami tradycyjnej edukacji. Absolwenci opuszczają New Shores jako dobrze poinformowane i zaokrąglone osobowości, zdolne do zastosowania szerokich umiejętności analitycznych i kreatywnych oraz świadome szerszego świata i własnego potencjału do działania w nim.

Filozofia edukacyjna New Shores rozróżnia „poszerzanie mocy umysłu” i „przechowywanie jej za pomocą wiedzy”. Oczywiście nasi uczniowie są zobowiązani do uczenia się i przechowywania zbioru danych, ale, co najważniejsze, są również uczeni stosowania krytycznej analizy i kreatywności do wszelkich danych, które mogą być.

W odróżnieniu od innych instytucji, my w New Shores traktujemy edukację uniwersytecką jako czas odkryć, w którym ciekawość musi być pobudzana, a pytania nigdy nie powinny przestać pojawiać się. Chcemy, aby nasi uczniowie byli odważni i obdarzeni wyobraźnią, i zdajemy sobie sprawę, że oznacza to również porażkę – a następnie uczenie się na porażce – w celu osiągnięcia jeszcze większego sukcesu. Od naszych studentów wymagamy, aby interesowali się przedmiotami spoza wąskiego programu nauczania narzuconego przez bardziej tradycyjne placówki edukacyjne: w New Shores wierzymy, że artyści uczą się od naukowców, naukowcy od menedżerów, a menedżerowie od artystów.

Lokalizacje

  • Bengaluru

    Bengaluru, Indie

    pytania