Keystone logo
New York University

New York University

New York University

Wstęp

NYU Tandon School of Engineering, której początki sięgają 1854 roku, jest wynikiem połączenia dwóch silnych tradycji. Jesteśmy wynikiem połączenia światowej klasy uniwersytetu badawczego w tym mieście ze szkołą inżynierską, której celem jest założenie, że można urodzić się wszędzie, ale tu, na Brooklynie.

Na NYU Tandon studenci z każdego segmentu mogą wyruszyć w drogę ku satysfakcjonującym karierom, sukcesom biznesowym i innowacjom technologicznym - i, co równie ważne, odkrywaniu siebie. Nasi absolwenci założyli firmy, wyruszyli poza granice Ziemi, odnieśli sukces w zarządzie i osiągnęli szczyt swoich dziedzin akademickich.

Podzielają nasze podstawowe przekonanie jako instytucji: że wykorzystanie potęgi nauki i technologii doprowadzi do bardziej sprawiedliwego społeczeństwa i bardziej ekologicznego, bezpieczniejszego i lepiej połączonego świata.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Brooklyn

    MetroTech Center,6, 11201, Brooklyn

    pytania