Keystone logo
© Newcastle University
Newcastle University

Newcastle University

Newcastle University

Wstęp

Newcastle, znajdujący się na liście 125 najlepszych uniwersytetów na świecie (rankingi QS World University Rankings 2023), jest domem dla 29 000 studentów ze 140 krajów.

Będąc członkiem-założycielem Russell Group, jesteśmy jednym z zaledwie 19 uniwersytetów na świecie – i zaledwie trzech w Wielkiej Brytanii – które osiągnęły ocenę pięciu plus QS Star za ogólną doskonałość (2022).

Naszych korzeni możemy szukać w Szkole Medycyny i Chirurgii, założonej w 1834 roku.

Dziś łączymy wiodące na świecie badania ze światowej klasy doświadczeniem akademickim.

Jako światowy lider specjalizujący się w starzeniu się i zdrowiu, danych, energii, miastach i sztukach kreatywnych, jesteśmy pionierami rozwiązań niektórych z największych wyzwań stojących przed światem. W brytyjskim programie Research Excellence Framework 2021 42% naszych badań uznano za wiodące na świecie.

Poprzez 5-gwiazdkowe nauczanie (QS Stars 2022) kształcimy przez całe życie. Studenci mają możliwość uczenia się od światowej klasy ekspertów na ponad 185 studiach licencjackich i 300 studiach podyplomowych i otrzymują wsparcie.

Doświadczenie studenta

Studenci otrzymują wsparcie w osiągnięciu pełnego potencjału poprzez nasze usługi w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia studentów, które zapewniają poradnictwo, wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego, niepełnosprawności i specjalistyczne wsparcie w nauce, a także wsparcie finansowe oraz wsparcie w zakresie wiary i duchowości.

Opracowaliśmy internetowy zestaw umiejętności akademickich, aby wspierać uczniów w stawaniu się skutecznymi niezależnymi uczniami.

Nasz Związek Studentów jest sercem Newcastle i oferuje ponad 180 stowarzyszeń prowadzonych przez studentów i ponad 60 klubów sportowych.

Najlepsze miasto studenckie

Wielokulturowe, tętniące życiem i przyjazne Newcastle jest stolicą północno-wschodniej Anglii – kampus uniwersytecki znajduje się w jego sercu.

Znajdujące się na liście 50 najlepszych miast studenckich na świecie i 10 najlepszych w Wielkiej Brytanii, jest także jednym z najtańszych miast studenckich w Wielkiej Brytanii (QS Best Student Cities, 2023).

Newcastle oferuje najwyższej klasy sport, tętniącą życiem scenę artystyczną, wspaniałe zakupy i ekscytujące życie nocne. Jest także blisko pięknych krajobrazów i wielokrotnie nagradzanych plaż.

Funkcje kampusu

Nasz kampus o powierzchni 50 akrów w centrum Newcastle jest ośrodkiem naszego nauczania, badań i współpracy. Obejmuje udogodnienia dla innowacji badawczych, nauczania i uczenia się oraz zaangażowania.

Studenci korzystają z udogodnień, takich jak nasza wielokrotnie nagradzana usługa biblioteczna oraz Centrum Rekreacji Fizycznej i Sportu.

Naszym celem jest bycie zrównoważonym kampusem, promującym inicjatywy zachęcające naszych studentów i pracowników do przyjęcia zrównoważonego stylu życia.

Nasze zobowiązania środowiskowe zostały nagrodzone nagrodą pierwszej klasy od People and Planet University League.

  Wirtualny dzień otwarty dla absolwentów - 17 maja

  Dołącz do naszych ekspertów i odkryj swoją przyszłość z Newcastle University

  Lokalizacje

  • Newcastle upon Tyne

   Newcastle University, NE1 7RU, Newcastle upon Tyne

  pytania