Keystone logo
Nichols College

Nichols College

Nichols College

Wstęp

W Nichols College jesteśmy zaangażowani w rozwój przyszłych liderów biznesu poprzez dynamiczną, ukierunkowaną na karierę edukację. Solidny program nauczania biznesowego w połączeniu z solidnym rdzeniem sztuk wyzwolonych stanowi podstawę, na której opierają się wszystkie nasze kierunki. Najważniejszym punktem naszego programu nauczania jest duży nacisk na przywództwo, co jest zgodne z naszym mottem „Ucz się”. Prowadzić. Osiągnąć sukces.

Przeglądając tę witrynę, zorientujesz się, co sprawia, że społeczność Nicholsa jest tak żywa - znaczące możliwości dla uczniów, aby obejmowali stanowiska kierownicze w klasie i poza nią; środowisko wspierające i mentorujące; wysoko wykwalifikowany wydział; krajobraz kampusu, który powiększa się każdego roku o nowe, najnowocześniejsze budynki i ulepszone obiekty; bogate doświadczenie w stażach i studiach za granicą; i oczywiście gorączka żubra dla naszych dobrze prosperujących drużyn sportowych.

Sukces uczniów, zarówno w ich szkoleniu akademickim, rozwoju osobistym, jak i przedsięwzięciach zawodowych, definiuje edukację Nicholsa. Szkoła jest dumna z tysięcy absolwentów Nicholsa, którzy stworzyli własne historie sukcesu. Są wśród nich dyrektorzy generalni, prezesi firm i przedsiębiorcy, którzy przypisują solidną edukację biznesową i opiekuńczą atmosferę Nicholsa jako podstawę ich przemiany ze studenta w profesjonalistę.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Dudley

    Center Road,129, 01571, Dudley

    pytania