Keystone logo
Northern Kentucky University

Northern Kentucky University

Wstęp

Zbuduj swojego wewnętrznego lidera biznesowego. NKU's Haile / US Bank College of Business przygotowuje Cię do nagradzania pracy w terenie. Branża biznesowa wymaga wykwalifikowanych specjalistów gotowych do podjęcia wyzwań ewoluującego świata. Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci narzędzia i możliwości nawiązywania kontaktów, aby odnieść sukces. Niech Northern Kentucky University będzie Twoim partnerem w osiąganiu celów edukacyjnych i zawodowych.

Haile / US Bank College of Business NKU jest jedną z wybranych grup szkół biznesu, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy doskonałości w edukacji biznesowej ustanowione przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Istnieje 876 instytucji biznesowych w 57 krajach i terytoriach, które uzyskały akredytację AACSB.

Haile / US Bank College of Business jest siedzibą programu Construction Management NKU, który jest akredytowany przez American Council for Construction Education (ACCE). ACCE jest wiodącym światowym orędownikiem wysokiej jakości edukacji budowlanej, która promuje, wspiera i akredytuje programy edukacji wysokiej jakości.

Lokalizacje

  • Highland Heights

    Louie B Nunn Drive, 41099, Highland Heights

    pytania