Keystone logo
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Wstęp

Melbourne Polytechnic prowadzi kształcenie zawodowe od 1912 roku i oferuje obecnie różnorodne innowacyjne, praktyczne programy TAFE (VET) i szkolnictwa wyższego (Degree), aby wyposażyć Cię w wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwoju na zmieniającym się i wymagającym rynku.

Melbourne Polytechnic kursy są zaprojektowane i opracowane z udziałem przemysłu, aby dać studentom najlepsze wyniki zatrudnienia.

Melbourne Polytechnic ma siedem kampusów metropolitalnych: Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus i Heidelberg. Każdy kampus zapewnia indywidualne, wyjątkowe i wzbogacające doświadczenie studentów.

83199_Yarra20House200072022nd20April20090.jpg

Istnieje również sześć ośrodków szkoleniowych , Northern Lodge - Eden Park, Northern Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Racing Centre, Northern AMEP (Adult Migrant English Program) Centre w Broadmeadows, Growling Frog Vineyard i Melbourne Polytechnic Kyneton Park.

Z ponad 26 000 zapisów rocznie, Melbourne Polytechnic ma akredytację do dostarczenia około 550 krajowych kursów akredytowanych , z których wiele jest dostępnych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Zapewnia również ponad 400 kursów akredytowanych przez instytut.

83200_Ag-and-Animal-Yan-Yean.jpg

Melbourne Polytechnic oferuje obecnie trzyletnie (i jedno czteroletnie), specjalistyczne tytuły licencjackie i magisterskie w ramach naszego wyjątkowego praktycznego środowiska nauczania i optymalnej ekspozycji branżowej w:

 • Rachunkowość

 • Rolnictwo

 • Biznes

 • Creative Industries

 • Edukacja (wczesne lata)

 • Studia na początku lat

 • Zarządzanie hotelami

 • Ilustracja

 • Technologia informacyjna

 • Muzyka

 • Przemysł muzyczny

Stale rozwijamy nowe Pathways i stopnie artykulacyjne, aby zwiększyć szanse naszych uczniów. W 2016 roku wprowadziliśmy Master of Professional and Practicing Accounting z akredytacją CPA, która cieszy się dużym zainteresowaniem już jako pierwsze oferowane przez nas studia podyplomowe. Szczegóły dotyczące nowych kursów zamieścimy na naszej stronie zaraz po ich sfinalizowaniu.

Kursy Melbourne Polytechnic oferują transfer punktów i uznanie wcześniejszej nauki dla studentów, którzy ukończyli uznany w kraju dyplom, dyplom ukończenia studiów lub inne kwalifikacje.

Bezpośredniego wejścia stopni Associate (2 lata) osadzone we wszystkich Melbourne Polytechnic studiów oferują wspaniałe Pathway (przelewu i uznawania wcześniejszej nauki) możliwości dalszego kształcenia.

Melbourne Polytechnic zdobyło międzynarodową sławę dzięki ponad 6000 wizytom offshore rocznie i 24 partnerstwom edukacyjnym w całej Azji i jest uznawane przez rząd wiktoriański za doskonałość w edukacji międzynarodowej, zdobywając najlepszego dostawcę w swojej kategorii w 2014 r. I drugie miejsce w 2015 r.

Bliskie związki Melbourne Polytechnic z przemysłem zapewniają uczniom szansę na przyznanie stypendiów naukowych przekazanych przez sponsorów branżowych, a także rozszerzenie ich sieci na przyszłe sukcesy.

Podobnie jak w przypadku wyboru kursu, sytuacja każdego ucznia jest inna, gdy przychodzi czas na opłaty za naukę, a my możemy przeprowadzić Cię przez strukturę opłat. Na każdej stronie kursu zostaną przedstawione szczegółowe opłaty lub odwiedź stronę opłat za międzynarodowe uczelnie, aby uzyskać więcej informacji.

Lokalizacje

 • Preston

  Saint Georges Road,72, 3072, Preston

  pytania