Keystone logo
North Carolina State University

North Carolina State University

North Carolina State University

Wstęp

W NC State College of Natural Resources naszą misją jest opuścić świat lepszy, niż go zastaliśmy. Staramy się chronić i pielęgnować środowisko, konstruować zrównoważone produkty i rozwiązywać wielkie wyzwania stojące przed społeczeństwem.

W ramach szerokiej gamy programów zapewniamy studentom wiedzę techniczną i praktyczne doświadczenie, których potrzebują, aby rozwijać się na świecie. Zachęcamy nasz wielokrotnie nagradzany wydział do pracy w różnych dyscyplinach i znajdowania innowacyjnych rozwiązań dla globalnych wyzwań. Współpracujemy z przemysłem i rządem, aby nasze badania działały w społecznościach na całym świecie.

Od prawie wieku uczelnia obsługuje ważne gałęzie przemysłu w Północnej Karolinie - w tym największy w stanie sektor produkcyjny, leśnictwo i produkty drzewne; jej największy sektor usługowy, turystyka; i ponad pół miliona właścicieli gruntów leśnych. Te branże łącznie utrzymują ponad pół miliona miejsc pracy i generują 50 miliardów dolarów rocznego wpływu gospodarczego.

Ale nasze badania sięgają jeszcze dalej: jesteśmy uznawani na całym świecie jako eksperci w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzania gruntami i wodą oraz rozwiązań na styku środowiska zabudowanego i naturalnego. Zgodnie z misją NC State dotyczącą przyznawania ziemi, dążymy do zapewnienia zdrowszej i bardziej zrównoważonej przyszłości dla wszystkich.

Lokalizacje

  • Raleigh

    Raleigh, Stany Zjednoczone

    pytania