Keystone logo
Northern Vermont University

Northern Vermont University

Northern Vermont University

Wstęp

Tutaj Północ to coś więcej niż tylko poczucie miejsca lub tego, gdzie jesteśmy. To poczucie celu. To kim jesteśmy. North od razu widzi problem i od razu go naprawia. Północ podnosi poziom myślenia i daje początek nowym teoriom i ideom. Północ zmienia perspektywy i zbliża ludzi. North odpowiada na wezwanie do działania i nieustannie rozwija nasze społeczności. North bierze to, co jest dane, i robi coś więcej. North nigdy nie przestaje pytać: „Co dalej?”

Northern Vermont University jest uczelnią wyższą z dwoma kampusami, która łączy w sobie to, co najlepsze z uznanych w całym kraju programów sztuk wyzwolonych i zawodowych naszych kampusów. Naszym celem na Northern Vermont University jest prowadzenie zaciekawionych, zmotywowanych i zaangażowanych studentów na drodze do sukcesu i ich miejsca na świecie.

Jako student Northern Vermont University zapiszesz się do naszego kampusu Lyndon lub Johnson. Jeśli jesteś sportowcem na uniwersytecie, będziesz grał w drużynie swojego kampusu - Lyndon Hornets lub Johnson Badgers. Ale gdy wybierzesz bazę domową, będziesz mógł brać udział w zajęciach zarówno w Lyndon, jak i Johnson, w kampusie i wirtualnie w naszych salach online i teleobecności.

Lokalizacje

 • Johnson

  College Hill Road,337, 05656, Johnson

  • Lyndon

   College Road,1001, 05851, Lyndon

   pytania