Keystone logo
Northpoint Bible College

Northpoint Bible College

Northpoint Bible College

Wstęp

W Northpoint Bible College oferujemy różnorodne programy i stopnie naukowe. Dla studentów oferujemy licencjat z Biblii i Teologii, a także szereg praktycznych studiów średnich. Oferujemy również roczny certyfikat i stopień Associate of Arts w dziedzinie Biblii i Teologii. Absolwentom oferujemy tytuł magistra z teologii praktycznej.

Northpoint Bible College znajduje się w zróżnicowanym mieście Haverhill w północno-wschodnim Massachusetts, tuż nad rozległą rzeką Merrimack. Jest to jedna z najstarszych społeczności w stanie, położona zaledwie 20 mil od oceanu. Zakupy wolne od podatku są dostępne w pobliskim New Hampshire, graniczącym z miastem. Technologie komputerowe i branże badawcze kwitną w dzielnicach biznesowych Haverhill. Zajęcia rekreacyjne są bogate, w tym cztery 18-dołkowe pola golfowe, ośrodek narciarski zjazdowy, dwie akademie jazdy konnej, publiczne lodowisko i program żeglarski. Mieszkańcy lubią także spacery, jogging i obserwowanie ptaków (rośnie populacja bielików zamieszkujących Haverhill) wzdłuż rzeki Merrimack. Popularną lokalną rozrywką jest również pływanie łódką po rzece. Pociąg jest dostępny z centrum Haverhill do Bostonu. Zaledwie 45 minut drogi stąd Boston zapewnia studentom Northpoint bogate zasoby kulturalne i edukacyjne oraz trzy profesjonalne drużyny sportowe - a czwarty zespół znajduje się zaledwie czterdzieści pięć minut dalej.

Northpoint Bible College Degrees (na terenie kampusu i online) są w pełni akredytowane przez Association for Biblical Higher Education.

Lokalizacje

 • Haverhill

  South Main Street,320, 01835, Haverhill

  • Grand Rapids

   44th Street Southwest,2100, 49519, Grand Rapids

   pytania