Keystone logo
Northwest Florida State College

Northwest Florida State College

Northwest Florida State College

Wstęp

Położona w nadbrzeżnym sercu stanu Floryda Northwest Florida State College (NWF) zyskała reputację doskonałości edukacyjnej i zaangażowania społecznego. W ramach publicznego systemu 28 uczelni stanowych i lokalnych na Northwest Florida State College , Northwest Florida State College oferuje programy licencjackie, stopnie naukowe i certyfikaty. Główna dzielnica usługowa uczelni rozciąga się od Zatoki Meksykańskiej do granicy stanu Alabama.

Naszą misją jest poprawa jakości życia poprzez zapewnienie wysokiej jakości, konkurencyjnej w skali światowej edukacji, która jest katalizatorem rozwoju kulturalnego, obywatelskiego i gospodarczego w całym regionie.

Northwest Florida State College jest w pełni zaangażowany w różnorodność wśród swoich wykładowców, pracowników i studentów. Jesteśmy odpowiedzialni za włączenie we wszystkich formach.

Northwest Florida State College jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do przyznawania stopni stowarzyszonych i matur.

Lokalizacje

  • Niceville

    East College Boulevard,100, 32578, Niceville

    pytania