Keystone logo
Northwest Nazarene University

Northwest Nazarene University

Wstęp

Witamy w kampusie Northwest Nazarene University ! Jesteśmy wszechstronnym uniwersytetem chrześcijańskim opartym na filozofii zapewniania holistycznej edukacji, która przygotowuje Cię na przyszłość. Cieszymy się, że tu jesteś!

Dzięki ponad 80 różnym dziedzinom studiów, kwitnącemu życiu studenckiemu i społeczności, która będzie stanowić wyzwanie i wspierać Cię, napotkasz edukację, która będzie działać równie ciężko jak Ty.

Dzięki programom dla absolwentów w zakresie biznesu, poradnictwa, edukacji, pielęgniarstwa, teologii i służby chrześcijańskiej oraz pracy socjalnej, najkrótsza odległość między tobą a twoją przyszłością to nasza tradycja transformacyjnej edukacji.

Dzięki kilku różnym programom online możesz realizować swoje cele edukacyjne, jednocześnie zarządzając pełnym harmonogramem pracy, rodziny i innymi wymaganiami, tworząc fundament, którego potrzebujesz na przyszłość.

Wiemy, że harmonogramy czasami się zapełniają, ponieważ wymaga tego życie, ale jesteśmy gotowi pomóc Ci ukończyć to, co zacząłeś, na jednym z naszych programów przyspieszonego ukończenia studiów.

Lokalizacje

  • Nampa

    South University Boulevard,623, 83686, Nampa

    pytania