Keystone logo
Oak Hills Christian College

Oak Hills Christian College

Oak Hills Christian College

Wstęp

Oak Hills Christian College to chrześcijańska społeczność akademicka ( OHCC ), której misją jest zapewnienie biblijnego szkolnictwa wyższego, przyczynianie się do wzrostu podobieństwa do Chrystusa i przygotowanie studentów do skutecznej służby w ich domach, karierze, kościołach i społecznościach.

Aby wypełnić swoją misję, Oak Hills Christian College jest chrześcijaninem, który korzysta ze środków studiów licencjackich, w tym studiowania Biblii jako kluczowego dla kształtowania chrześcijańskiego życia i światopoglądu; badanie myśli ludzkiej, historii i kultury; badanie teorii i umiejętności chrześcijańskiej posługi; oraz zastosowanie tej wiedzy w służbie i praktykach zawodowych.

Ten program akademicki jest prowadzony w kontekście chrześcijańskiej wspólnoty uniwersyteckiej, w której wszyscy członkowie są zachęcani do traktowania siebie nawzajem z szacunkiem jako osób stworzonych na obraz Boga. Oak Hills stara się służyć szerokiemu gronu wykwalifikowanych studentów, którzy wyznają wiarę w Chrystusa i pragną edukacji opartej na Biblii. Ta podstawa edukacyjna jest zapewniana przez programy prowadzące do naszych stopni naukowych.

Lokalizacje

  • Bemidji

    Oak Hills Road Southwest,1600, 56601, Bemidji

    pytania