Keystone logo
Oklahoma Baptist University OKBU

Oklahoma Baptist University OKBU

Wstęp

Oklahoma Baptist University to mały chrześcijański uniwersytet sztuk wyzwolonych w Shawnee, 30 minut na wschód od Oklahoma City.

Na OBU dowiesz się, w jaki sposób łączy się cała wiedza i jak te ramy mogą być kształtowane przez przemyślany chrześcijański światopogląd. Będziesz mieć do wyboru ponad 80 kierunków studiów, możliwość pracy i nauki za granicą oraz możliwość zaangażowania mentorów wydziałowych.

Wszystko to dzieje się we wspierającej, chrześcijańskiej wspólnocie; taki, który jest poświęcony najwyższym standardom intelektualnym i etycznym.

Rozwój intelektualny, społeczny i duchowy ... o to chodzi w edukacji OBU.

Sto lat temu nasi założyciele mogli sobie tylko wyobrazić globalny wpływ, jaki wywrze Uniwersytet Baptystów w Oklahomie. Dzięki łasce Bożej OBU jest uznawana za wybitną uczelnię wyższą, uznaną za doskonałość przez organizacje, takie jak Forbes.com, The Princeton Review oraz US News and World Report. Może tylko marzyli, że OBU ma więcej misjonarzy służących za pośrednictwem Międzynarodowej Rady Misyjnej Konwencji Południowych Baptystów niż jakikolwiek inny uniwersytet na świecie. Czy mogli sobie wyobrazić piękny kampus, jakim jest OBU? Czy mogli sobie wyobrazić nasze programy w telekomunikacji i mediach, nasze programy w informatyce?

Jak będzie wyglądać nasze następne 100 lat? Nie możemy marzyć o programach i dyscyplinach, które mogą istnieć w ciągu najbliższych stu lat. Nie możemy sobie wyobrazić technologii, które jeszcze nie istnieją, ale będą one powszechne w następnym wieku szkolnictwa wyższego na Bison Hill. Ale to wiemy. Będzie tam OBU, prowadząc z najlepszymi wykładowcami, największymi studentami i zobowiązując się do kontynuowania bogatej tradycji doskonałości akademickiej i integracji wiary. Będzie tam OBU, kształcąc uczniów i kontynuując historię OBU.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Shawnee

    West University Street,500, 74804, Shawnee

    pytania