Keystone logo
Oregon State University

Oregon State University

Wstęp

Jako założycielska College of Oregon State University , od ponad 150 lat realizujemy naszą misję polegającą na przyznawaniu gruntów w zakresie edukacji, badań i pomocy. Dzięki renomowanym wykładowcom zajmującym się naukami interdyscyplinarnymi współpracujemy z wiodącymi branżami i organizacjami w całym stanie i na całym świecie, aby zapewnić naszym studentom praktyczne możliwości zmiany.

Badania, które prowadzimy, wpływają na zdrowie naszych krytycznych zasobów naturalnych i ekosystemów, wprowadzają innowacje w lepsze zrozumienie systemów żywnościowych i dostępu do żywności, poprawiają odporność i konkurencyjność naszych społeczności rolniczych oraz rozwijają przedsiębiorcze pomysły, które zmieniają sposób, w jaki uprawiamy i rozwijamy żywność. zaspokajać potrzeby rosnącej i zróżnicowanej populacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą misją, pracą i ludźmi - w Oregonie i na całym świecie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Corvallis

    Corvallis, Stany Zjednoczone

    pytania