Keystone logo
Ouachita Baptist University

Ouachita Baptist University

Ouachita Baptist University

Wstęp

Ouachita Baptist University to społeczność ucząca się skupiona na Chrystusie. Uwzględniając tradycję sztuk wyzwolonych, uniwersytet przygotowuje jednostki do ciągłego rozwoju intelektualnego i duchowego, życia w znaczącej pracy i rozsądnego zaangażowania w świat.

Jako wiodący uniwersytet sztuk wyzwolonych, Ouachita zyskał dobrą reputację akademicką. Połącz to wszystko ze zwartą społecznością kampusu, a otrzymasz otoczenie, w którym studenci rozwijają się akademicko, duchowo i osobiście.

Z roku na rok Ouachita zaliczana jest do czołowych szkół wyższych w kraju przez takie publikacje jak US News & World Report i Forbes. Nasi studenci zdobywają również uznanie państwowe i krajowe za osiągnięcia, od badań naukowych i konkursów biznesowych po publikacje studenckie i występy muzyczne.

Twoja edukacja w zakresie sztuk wyzwolonych w Ouachita nie tylko wystawia Cię na różne dziedziny i zainteresowania, ale także przygotowuje do rozpoczęcia znaczącej kariery lub odniesienia sukcesu w szkole średniej. Twoje doświadczenia w klasie zostaną wzmocnione doświadczeniami o dużym wpływie, takimi jak praktyczne laboratoria, praca w terenie i staże. Nasi wykładowcy i pracownicy mają otwarte drzwi do inwestowania w Ciebie zawodowo, duchowo i osobiście.

W Ouachita przywiązujemy wagę do miłości do Boga i do nauki. Jest to środowisko, w którym będziesz musiał uważnie zbadać i przyjąć to, w co wierzysz, budując przez całe życie skupienie się na pomaganiu innym i wpływie na Królestwo Boże.

Lokalizacje

  • Arkadelphia

    Ouachita Street,410, 71998, Arkadelphia

    pytania