Keystone logo
© BIMM University
Point Blank Electronic Music School

Point Blank Electronic Music School

Point Blank Electronic Music School

Wstęp

Point Blank Elektroniczny Szkoła Muzyczna

Przegląd Założona w Londynie w '94 i głosowali na świecie "Najlepszy Music Production & DJ School 'przez czytelników DJ Mag, Point Blank uczy twórczego procesu tworzenia muzyki na najwyższym poziomie. Korzystanie z instruktorów ekspertów, state-of-the-art udogodnienia i międzynarodowo uznane akredytacja, wiele udanych absolwentów przeszły przez ich drzwi w tym Claude VonStroke, Goldie, Nicole Moudaber, Leona Lewis, AlunaGeorge, Patrick dolewania, Gemma Cairney, Mońkach, Felix Jaehn - lista jest długa ...

Szkoła ma siedzibę w Londynie i Los Angeles, a także oferuje innowacyjne kursy online. Kampus London w Shoreditch oferuje kursy muzyczne produkcji, inżynierii dźwięku, biznes muzyczny, śpiew, produkcję radiową i kursy dla DJ - wszystkie prowadzone przez doświadczonych specjalistów z każdej dziedziny przemysłu muzycznego, w tym aktywnych producentów muzycznych i Grammy nagradzanych kompozytorów.

Instruktorzy są wszyscy eksperci branży muzycznej i pracował z takimi artystami jak Pharrell Williams, Zmasowany atak, Bob Marley i Depeche Mode. Studenci uczą się w state-of-the-art studio, które mają nieograniczony dostęp. Obejmuje 48 kanałów SSL Duality Delta i Audient biurko najnowszy sprzęt z Native Instruments i Pioneer i wiele innych.

Point Blank Oferuje on i Degree. BA (z wyróżnieniem) w Music Production i Inżynierii Dźwięku jest dostępny na studia w Londynie, podczas CertHE i kursy prowadzone są on-line DipHE poprzez kształcenie na odległość, wszystkie akredytowane przez Middlesex University.

Szkoła posiada uczniów z całego świata studia z nich, w tym USA, Indiach, Francji, Hiszpanii, Brazylii, Afryce i Australii. Te kursy online oznaczają również, że studenci mogą osiągnąć uznane kwalifikacje podczas studiów z dowolnego miejsca na świecie.

 1. Perspektywy zawodowe Point Blank w pełni wykorzystuje swoje doskonałe połączenia z branży muzycznej. Poprzez szkole połączeń studenci uzyskują dostęp do staży i zatrudnienia w tym uznanych organizacji Defected, Universal, BBC, opłukać, NTS, Mute i wiele innych. W ramach kursów Radio Point Blank jest to wspólne dla 100% klasy znaleźć zatrudnienie w branży. Uczniowie przeszli do znalezienia zatrudnienia w BBC, pocałunek, opłukać, a nawet założyć własne stacje, takie jak radar Radia. Wytwórnia w domu jest rozprowadzany przez iTunes, Spotify, YouTube, Beatport i więcej, z uczniami zdolnymi do przedstawienia swoich utworów do zwolnienia, jeśli chcą. Studenci mogą również znaleźć pracę promowane na szkolnym kanale YouTube i sieci społecznych dla ponad 1,5 miliona fanów. Prezes Universal Records mówi, "Universal obsługuje co Point Blank robi i chętnie udziela trasy progresji dla studentów, którzy wykazują prawdziwy talent i determinację".
 2. Kursu i wykładowcy Point Blank partnerzy z Middlesex University, aby potwierdzić ich kierunku studiów w Londynie, a także ich kwalifikacji szkolnictwa wyższego, które są dostarczane w Internecie. Programy Point Blank są przyznawane i jakość zapewniona przez Middlesex University. Wszyscy studenci studiujący na kierunku studiów w Londynie mieć dostęp do stanu pracowniach artystycznych, które mają nieograniczony dostęp. Obejmuje SSL Duality Delta, Audient 48 Channel, TLAudio i Oram mieszania biurka i wiele więcej. Internetowy Cert / DipHe jest równoznaczne z jednej lub dwóch latach wyróżnieniem. Studenci mają szansę zyskać ręce na doświadczenia w przemyśle muzycznym podczas zdobywania odpowiednich kwalifikacji. Kredyty uzyskane z pomyślnym ukończeniu kursów są rozpoznawane przez HE instytucji na całym świecie - co pozwala studentom rozwijać na ostatnim roku dyplom z wyróżnieniem. Studenci mogą również skorzystać z Point Blank na instruktorów ekspertów, wybitnych udogodnienia i praktyczne na styl nauczania, nie biorąc ścieżki akademickiej. Będziesz jeszcze osiągnąć w domu Point Blank dyplom na ukończenie kursu.
 3. Uni udogodnienia Point Blank jest jedyną szkołą w Wielkiej Brytanii z 48-kanałowym konsoli SSL Duality Delta SuperAnalogue ™. Urządzenia wyposażone są w 12 profesjonalnych studiach, gdzie się uczyć, jak również 5 dodatkowych studio ćwiczyć z różnych urządzeń rejestrujących, że studenci są w stanie zarezerwować poza godzinami nauki do pracy na ich muzyce. Głównym obszarem koncentrator zapewnia również, że studenci mogą sieci z tych spoza własnych bezpośrednich klas, umożliwiając produkcję muzyki, radio i śpiew uczniowie mogą współpracować na miejscu dla obopólnych korzyści. DJ Studio jest sponsorowany przez Pioneer DJ w najnowocześniejszy sprzęt, w tym CDJ2000nxs DJM2000nxs, kontrolerów DDJ-SX, PLX-1000 gramofony i wiele więcej. Transmisje studentów inżynierii dźwięku uzyskać ręce na doświadczenia w pracy na pięciu koncertach w różnych miejscach w Londynie, a także zyskuje doświadczenie praktyczne w O2 Academy Islington. Można wziąć fotowycieczkę tutaj (dodaj link do fotowycieczkę) 4. City Life z siedzibą w Hoxton, Point Blank jest w centrum hip wschodnim Londynie. Istnieje wiele niezależnych rekord i salony mody plus kluby, bary, kawiarnie i kwitnącej sceny muzyki na żywo. Najbliższa stacja nadziemnych jest Hoxton podczas Old Street znajduje się w odległości 10 minut jazdy z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi.
 4. Student Pomoc Point Blank mają wyznaczony członek personelu, aby pomóc uczniom pomocy w znalezieniu zakwaterowania, zapewniając słuchaczowi i łączenia uczniów przed kursem.
 5. Wymagania wstępne Kurs Stopień zwykle wymaga 160 punktów UCAS lub równoważne doświadczenie.

Music Production & Live inżynieria dźwięku Dyplom wymaga 4 GCSE przechodzi na minimum stopnia C (preferowane muzyki i angielskim).

Dla Radiofonii Dyplom normalne minimalne wymagania wstępne są 1 "A" Level i matematyki oraz języka angielskiego na GCSE klasy "C" lub wyższej.

Lokalizacje

 • London

  London, Wielka Brytania

 • Los Angeles

  Los Angeles, Stany Zjednoczone

  pytania