Keystone logo
Pennsylvania Academy of the Fine Arts

Pennsylvania Academy of the Fine Arts

Pennsylvania Academy of the Fine Arts

Wstęp

Dzięki ponad 200-letniemu doświadczeniu w szkoleniu artystów Pennsylvania Academy of the Fine Arts dba o rozwój artystyczny naszych studentów poprzez programy studiów licencjackich i magisterskich z zakresu sztuk pięknych.

Szkoła Sztuk Pięknych oferuje światowej klasy kształcenie zawodowe, które koncentruje się wyłącznie na sukcesie wschodzącego artysty. Naszym priorytetem jest jakość, kompleksowość i adekwatność edukacji plastycznej do rozwijania i realizowania artystycznej wizji wszędzie tam, gdzie może ona prowadzić.

PAFA kształci artystów z całego świata, aby byli innowacyjnymi twórcami i krytycznymi myślicielami z głębokim zrozumieniem tradycji i umiejętnością podważania konwencji. Dowiedz się więcej o rekrutacji, weź udział w dniach otwartych lub zaplanuj wizytę w kampusie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Philadelphia

    North Broad Street,118-128, 19102, Philadelphia

    pytania