Keystone logo
Pfeiffer University

Pfeiffer University

Pfeiffer University

Wstęp

Misją Pfeiffera, prywatnego uniwersytetu sztuk wyzwolonych, stowarzyszonego z United Methodist Church, jest przygotowanie przywódców-sług do uczenia się przez całe życie. Jego regionalna sieć kampusów obejmuje tradycyjny kampus licencjacki w Misenheimer w Północnej Karolinie, około 40 mil na północny wschód od Charlotte, kampus Charlotte i kampus Raleigh-Durham.

Pfeiffer to globalnie zaangażowany, regionalny uniwersytet wyróżniający się transformacyjnym doświadczeniem studiów licencjackich oraz wiodącą pozycją w programach zawodowych i magisterskich, które spełniają wykazane potrzeby. Opierając się na historii uniwersytetu związanego ze Zjednoczonymi Metodystami i rozwijanym przez innowacyjny wydział, Pfeiffer przygotowuje swoich studentów do osiągnięć, stypendiów, duchowości i służby na całe życie.

Pfeiffer University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do nadawania matur i tytułów magisterskich. Skontaktuj się z Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pod adresem 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń pod numer 404-679-4500, jeśli masz pytania dotyczące akredytacji Pfeiffer University .

Lokalizacje

  • Charlotte

    Mockingbird Lane,1515, 28209, Charlotte

    pytania