Keystone logo
Photography Studies College

Photography Studies College

Photography Studies College

Wstęp

Witamy w Photography Studies College (PSC), instytucji szkolnictwa wyższego, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości nauczania i uczenia się.

Oferujemy naszym studentom doświadczenie edukacyjne, które kładzie nacisk na intelektualne dociekanie i refleksję nad praktyką. Środowisko uczenia się, w którym uczniowie mogą odkrywać i rozwijać swoje zdolności bycia obywatelami, komunikatorami wizualnymi i fotografami.

Koncentracja na kreatywności i innowacjach jest integralną częścią wszystkiego, co robimy. Zachęcamy naszych uczniów do angażowania się w znaczenie, politykę i filozofie reprezentacji wizualnej. Chcemy, aby byli niezależnymi myślicielami.

Oczekujemy zaangażowania od naszych studentów, ale z kolei PSC zapewni, że nauka będzie angażująca, przyjemna i pełna wyzwań. Wierzymy w znaczenie zaangażowania całej osoby w proces uczenia się.

Jako instytucja edukacyjna wzorujemy się na profesjonalnej praktyce fotograficznej i nieustannie poszukujemy możliwości integracji nauki z pracą oraz zaangażowania społecznego.

Lokalizacje

  • South Melbourne

    Thistlethwaite Street,37-47, 3205, South Melbourne

    pytania