Keystone logo
Pierpont Community & Technical College

Pierpont Community & Technical College

Pierpont Community & Technical College

Wstęp

Szukasz więcej możliwości w życiu? Chcesz kariery, która Cię interesuje? Potrzebujesz niedrogiej, wysokiej jakości edukacji?

O to właśnie chodzi w Pierpont Community & Technical College. Chcemy pomóc Ci rozpocząć nową ścieżkę życia. Niezależnie od tego, czy właśnie kończysz szkołę średnią, szukasz lepszych możliwości zatrudnienia, czy chcesz rozpocząć nową karierę, Pierpont może Ci pomóc.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Fairmont, WV, obsługujemy region 13-hrabstw z dodatkowymi kampusami w hrabstwach Monongalia, Marion, Harrison, Lewis i Braxton. Nasz główny kampus jest współdzielony z Fairmont State University, co pozwala nam zapewnić naszym studentom udogodnienia większej uczelni, jednocześnie zapewniając osobistą opiekę, z której jesteśmy dumni. Nie będziesz tu kolejną twarzą w tłumie.

Oferujemy ponad 40 programów studiów Associate of Arts, Associate of Applied Science i Certificate of Applied Science. Od sztuki kulinarnej po aeronautykę - mamy coś dla każdego. Specjalizujemy się w przygotowywaniu naszych studentów do praktycznej, praktycznej kariery w ciągu dwóch lat lub krócej. Nasz dział Kształcenia Ustawicznego oferuje również różnorodne kursy, które pomogą Ci poszerzyć swoje umiejętności, rozwinąć nowe umiejętności i rozwinąć karierę.

Lokalizacje

  • Fairmont

    Locust Avenue,1201, 26554, Fairmont

    pytania