Keystone logo
Pima Community College

Pima Community College

Pima Community College

Wstęp

Pima Community College Jest to dwuletni college obsługujących aglomeracji Tucson obszar metropolitalny w sześciu miejscach na całym Pima County. Założona w 1966 roku, kursy kredytowe Pima Nagrodę certyfikaty i kojarzy stopni w różnych dziedzinach. PCC przewiduje również rozwój pracowników, programy szkoleń zawodowych, kształcenie ustawiczne i kształcenie dorosłych.

Pima stara się zapewnić wygodne, niedrogie i dostępne kształcenie wysokiej jakości z mocą przekształcenia życie naszych uczniów i poprawy naszej społeczności. Historia i misja Misją Pima Community College ma być instytucją otwartych przyjęć zapewnia niedrogie, kompleksowe możliwości edukacyjnych, które wspierają sukces studentów i zaspokojenia różnorodnych potrzeb swoich uczniów i społeczności. Misja ta, wraz z naszą wizją i wartościami, stanowią ramy dla działań Kolegium.

Historia Pima pokazuje zdecydowane zobowiązanie do podejmowania różnica w naszej społeczności.

Akredytacja Pima jest w pełni akredytowany przez Higher Learning Komisji (HLC). Kilka programów wyspecjalizowanych zostały również akredytację lub poświadczone przez agencje władzę.

Studenci zagraniczni - udane podróże zaczynają się tutaj Zapraszamy studentów z zagranicy! Odkryj wiele korzyści rozpoczynając swoją karierę edukacyjną na Pima Community College.

Można zaoszczędzić na kosztach czesnego przez uruchomienie szkolnictwa wyższego w Pima Community College. uniwersytety czteroletnie są droższe niż community college. 2 + 2 możliwości. Uzyskaj dwa stopnie zamiast jednego! Zakończ swoje pierwsze dwa lata studiów wyższych w Pima Community College i uzyskania jednostki stowarzyszonej stopnia. Następnie wypełnić swój tytuł licencjata na uniwersytecie. Umowy przenoszące Pima ułatwiają przenieść do naszych instytucji partnerskich, w tym University of Arizona, aby ukończyć studia. Otrzymuj jakości kształcenia z wysoko wykwalifikowanych wykładowców i cieszyć się indywidualną instrukcję w małej klasie ustawienie. Doświadczenie różnych systemów edukacji w Stanach Zjednoczonych. Zacznij swoją edukację w Pima Community College i przenieść do naszego lokalnego uniwersytetu lub innej uczelni w Stanach Zjednoczonych. Uzyskać przewagę konkurencyjną. Zarejestrować się w naszym programie wyróżnieniem.

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Życie i nauki w innym kraju jest ekscytujące, ale może sprawić, że czujesz się niepewna. Jesteśmy zobowiązani do podejmowania ciepłe pobytu i mile widziane. Dlatego Międzynarodowe Biuro Usługi studenckie Pima Community College pomaga Cię przez wymogi wizowe dla studentów i poprowadzi przez udanego doświadczenia akademickiego. To część naszej obietnicy, aby pomóc każdy student sukces.

Imigracja doradza: prawa i obowiązki zrozumienia, stosując do fakultatywnego szkolenia praktycznego. Academic doradza: wybierając kursy programu, przegląd postępu w kierunku przeniesienia uniwersyteckiej, wybierając angielsko-as-a-Second-kursy językowe. Regulacja Kultury: spędzać czas z innymi studentami, zrozumienie amerykańskich zwyczajów, uczenie się, jak żyć w Tucson.

Lokalizacje

 • Tucson

  Community Campus, 401 North Ave., 85709, Tucson

  • Tucson

   Northwest Campus, 7600 North Shannon Road, 85709, Tucson

   • Tucson

    Desert Vista Campus, 5901 South Calle Santa Cruz, 85709, Tucson

    • Tucson

     West Campus, 2202 West Anklam Rd, 85709, Tucson

     • Tucson

      Downtown Campus, 1255 North Stone Ave., 85709, Tucson

      • Tucson

       Davis-Monthan Air Force Base Education Center, 5355 E. Granite St., Building 2441, Suite 100, 85707-3011, Tucson

       • Tucson

        East Campus, 8181 East Irvington Rd, 85709, Tucson

        pytania