Keystone logo
Pomona College

Pomona College

Pomona College

Wstęp

Założona w 1887 roku, Pomona College to prywatna szkoła sztuk wyzwolonych w Claremont w Kalifornii, około 35 mil na wschód od Los Angeles. Oferujemy kompleksowy program nauczania obejmujący 48 kierunków artystycznych, humanistycznych, społecznych i przyrodniczych.

Pomona, jedna z czołowych uczelni artystycznych w kraju, to zjednoczona i zróżnicowana społeczność wybitnych naukowców, naukowców, przedsiębiorców i artystów, których pasją jest zmienianie świata. Jest około 1477 studentów, którzy pochodzą z 61 krajów i wszystkich 49 stanów USA, a także Dystryktu Kolumbii, Guam i Portoryko.

Przy stosunku liczby studentów do liczby studentów wynoszącym 8 do 1 nasi studenci ściśle współpracują ze swoimi profesorami w klasie, w laboratorium i w terenie. A nasza lokalizacja - w ciągu godziny od Los Angeles oraz gór, pustyni i plaż - zapewnia niezliczone możliwości badań terenowych, badań i staży.

Prawie wszyscy studenci mieszkają w jednym z 14 akademików na naszym 140-hektarowym kampusie. Jako członek-założyciel The Claremont Colleges, unikalnego konsorcjum siedmiu kolegiów i szkół podyplomowych, oferujemy zarówno zalety małej szkoły sztuk wyzwolonych, jak i zasoby dużego uniwersytetu.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Claremont

    North College Way,333, 91711, Claremont

    pytania