Keystone logo
Paul Smith's College

Paul Smith's College

Paul Smith's College

Wstęp

Jeśli chodzi o uczelnie cookie-tnących, Paul Smith wcale nie jest. W rzeczywistości, jesteśmy tylko 4-letni college w granicach Światowej sławy "na zawsze" dzikich górach Adirondack.

Studenci Kolegium doświadczenia Paula Smitha praktyczne edukacji, która łączy sprawdzoną szkolenia zawodowego z sensowny poszukiwaniem siebie, społeczeństwa i ziemi

  • jeśli jesteś poważnym leśnej, będzie odgrywać istotną rolę w zrównoważonym zarządzaniu nieruchomościami 14.000 akrów Kolegium
  • jeśli jesteś rybołówstwa i przyroda science-dur, dowiesz się, aby oznaczyć i śledzić różne gatunki
  • Jeśli jesteś przedsiębiorczy Business Studies major, będzie można napisać pracę biznesplan dla lokalnej pracy

Życie i nauka tutaj wymaga specjalnego rodzaju student - kogoś, kto ceni sobie bogactwo naszego krajobrazu naturalnego i obejmuje naszego ducha twórczej samodzielności. Nazywamy się Smitties. Brzmi jak ty? Porozmawiajmy!

Nasza misja

Paul Smith jest podobna do żadnej uczelni w Ameryce. Nasza lokalizacja i historycznym dziedzictwem oferują studentom niezrównane możliwości praktyczne nauki w dziedzinie zarządzania ochroną środowiska naturalnego, gospodarki leśnej, gościnność i wiele innych. Nasze unikalne podejście jest łączenie nauki empiryczne i tradycyjną, przy użyciu klasę jako punktu startowego dla badań terenowych, badań laboratoryjnych, staże i doświadczenie na stanowisku pracy.

W rezultacie absolwenci Paul Smith College opuścić ze stałym tłem akademickiego, ufności i świata rzeczywistego doświadczenia, aby rozwijać się w wybranych dziedzinach.

Misja

Paul Smith College aktywnie kształci studentów do produktywnych obywateli poprzez łączenie empiryczny i tradycyjne dyspozycję za pośrednictwem naszego zaangażowania Discovery, dyscypliny i kreatywności. Community college Nasze Paula Smitha, zamieszkały w Adirondack Park, promuje zrównoważony rozwój gospodarczy, społeczny i środowiskowy.

Dlaczego Paul Smith? To o doświadczenie

Oto wzór: Nasi pracownicy naukowi wydziału + nasza + nasza location = doświadczenie kolegium nie można dostać nigdzie indziej.

Z około 900 studentów Paul Smith jest zwarta, wsparcie, i sumiennie "zielony" Community College. Oferujemy 17 licencjata i siedem Associate studia.

Od Campus do Kariery

Dziewięć z dziesięciu Smitties - to, co nazywamy absolwentów Paula Smitha - wylądować pracy lub pójść do szkoły grad w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły. Nasi absolwenci to politykom ochrony środowiska, przedsiębiorców ciężarowych żywności, Park Rangers menedżerów ośrodka, i Fortune 500 prezesów.

Życie w Adirondacksie

Nie nazywają nas Kolegium Adirondacksie za nic. Nasz kampus znajduje się wewnątrz sześć milionów akrów Adirondack Park - a kiedy tu mieszkam, stajesz się Adirondacker. Mamy zespół leśników i zespół mistrzostwa rakietach śnieżnych. A co lutego, będziesz zbierać z tysiącami kolegów Adirondackers w Lake Placid z okazji najdłużej Winter Carnival wschodnim wybrzeżu jest. W ciepłe dni wypożyczyć kajaków Kolegium, wędrować kilometrami tras na wyciągnięcie ręki, lub zmierzyć się z kampusu linowy. W zimie można uderzyć kryty ściankę wspinaczkową oraz kampus Olympic stoki narciarskie w Whiteface Mountain zaledwie 30 minut drogi.

Co może Paula Smitha Doświadczenie zrobić dla Ciebie?

Przyjdź zobaczyć na własne oczy. Zaplanuj wizytę Stacjonarne lub porozmawiać z oficerem przyjęć dzwoniąc pod numer (800) 421-2605 lub pisząc na adres [email protected].

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Paul Smiths

    New York 30,7777, 12970, Paul Smiths

    pytania