Keystone logo
Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Wstęp

Założona w 1882 roku, Pacific Union College Jest to Adwentystów Dnia Siódmego Christian College o silnej tradycji sztuk wyzwolonych. Położony w samym sercu kalifornijskiej Napa Valley, uczelnia oferuje w pełni akredytowanego programu czteroletniego i podkreśla doskonałości akademickiej, autentyczne doświadczenie duchowe i usług dla społeczności lokalnych i na całym świecie.

Puc za Misja

Pacific Union College Jest to siódmy dzień nauki Adwentystów społeczności oferując doskonałą Christ-centered edukacji, który przygotowuje studentów do życia produkcyjnego przydatnych służbie człowieka i bezkompromisowej uczciwości.

Akademicy

Uczelnia została uznana za Narodowego Liberal Arts College przez US News & World Report od 2009 roku. Wcześniej PUC uplasowała się w górnej kondygnacji kategorii Zachodnia Regional College przez 17 kolejnych lat. PUC został utrzymany nieprzerwany akredytacji przez Stowarzyszenie Zachodniej szkół i uczelni oraz University College Senior Komisji (WSCUC) od 1951 roku. W 2011 WSCUC odnawiane pełną akredytację Puc poprzez wiosną 2018 r. Szkoła jest również akredytowany przez akredytacji Stowarzyszenia Adwentystów Dnia Siódmego szkoły, uczelnie i uniwersytety. Uczelnia zatrudnia ponad 90 profesorów etatowych i oferuje ponad 70 stopni i programów, w tym jednostki stowarzyszonej, licencjackich i magisterskich. A 13: 1 stosunek ucznia do nauczyciela zapewnia doskonały poziom wsparcia naukowego i mentoringu. seniorzy Puc zdobyć znacznie powyżej średniej krajowej w testach Główne pola (MFTs), przy 95th rankingu percentyla lub powyżej dla działów matematyki i psychologii w 2015 roku. PUC ma długą tradycję wysokie stopy akceptacji w szkołach medycznych i stomatologicznych oraz studia podyplomowe. Alumni uczestniczyli Loma Linda University, UC Davis School of Law, UCLA, Yale i innych prestiżowych instytucji. Wydział obejmuje Fulbright naukowców i zwycięzców Grant National Science Foundation.

Wiara i usługi

Dziesiątki dziennych studiów biblijnych, grup modlitewnych i możliwości kultu odbywać całym kampusie. Studenci uczestniczą w ponad 20 programach Społeczeństwa służyć lokalnych sąsiadów i potrzebującym na całym świecie. Kościół PUC na kampusie zapełnia się kilka razy w ciągu tygodnia, jak rodzina campus gromadzi się nabożeństwa. Wiara i nauka są zintegrowane w klasie, gdzie chrześcijańscy profesorowie pielęgnowania studentów na temat ich podróży naukowych i duchowych. PUC wysłał ponad 1300 studentów misjonarzy do służby w krajach, w tym Chile, Czechach, Kazachstanie, Kenii, Wyspy Marshalla, i Korei Południowej. Wakacje szkolne są idealnymi razy, aby służyć dla studentów, którzy angażują się w długoterminowe projekty w Nikaragui, Fidżi, Brazylii i Arizonie.

Lokalizacja

PUC jest tylko cztery lata college'u dolinie Napa. Docelowy kampus znajduje się 70 mil na północ od San Francisco i 60 mil na wschód od Oceanu Spokojnego. Kampus został uznany za najpiękniejszego uczelni w kraju przez magazyn Newsweek. Uczelnia utrzymuje ponad 30 mil szlaków pieszych i rowerowych szlaków. Albion Retreat and Learning Center, campus PUC w sprawie Mendocino Coast, służy jako bazę do zajęć i rekolekcje. Northern California Puc lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do rekreacji i rozrywki w San Francisco Bay Area, Sacramento Valley, Lake Tahoe, i poza nim.

Nasza historia

Historia zaczyna się od PUC Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, który od dawna ma silne zaangażowanie w edukację. Pod koniec 1800 i na początku 1900 roku kościół siedzibę szkoły i uczelnie w pobliżu dużych skupisk ludności w całej Ameryce Północnej.

W 1874 roku kościół założył swoją pierwszą szkołę w Battle Creek w stanie Michigan. Kilka lat później, szybko rośnie California Kościół zaczął szukać dobrej lokalizacji dla szkoły w Północnej Kalifornii.

Piętnaście mil na północ od Santa Rosa, w winnicach Healdsburg, znaleźli idealne właściwości i zakupionych imponującą, w pełni umeblowane strukturę cegły tuż przy głównej ulicy HEALDSBURG użytkownika. Healdsburg Akademia otwarto tam na 11 kwietnia 1882 roku, z dwoma nauczycielami i dwudziestu sześciu uczniów. W 1899 roku, w celu odzwierciedlenia rozszerzający się program, nazwa szkoły została zmieniona na Healdsburg College. W 1906 roku stało Pacific Union College.

W 1909 roku kościół nabył Angwin Ośrodek w górach powyżej Heleny. Kupili ziemię i swoje budynki do $ 60.000 i PUC został poświęcony w obecnym miejscu Angwin w dniu 29 września 1909 r. W ośrodku hotelu, kręgielnie i domki stały wieloosobowe, pomieszczenia i domy wydziału. Studenci i pracownicy naukowi współpracują budowę innych struktur, często przy użyciu tarcicy pozyskane z majątku uczelni.

Z biegiem czasu, kampus widział zmiany i przygody kraju rozwijającym się. Zmiany w obiektach i programów odzwierciedla zmiany w kulturze i rozwój, w tym wchodzących i wychodzących z mleczarni, farmie kurcząt i takich kursach jak kowalstwa i spraw ekonomii. W czasie, kolegium dodany fizyczne kierunków kształcenia, lotnictwa i programy telewizyjne i filmowe oraz inne współczesne kierunki studiów. W szkole zawsze miał silną edukacji, religii i programów naukowych, ze szczególnym naciskiem i sukcesu w kursach pre-medycznych.

PUC była pierwszą szkołą w celu spełnienia wyznaniowej Board of Regents 'standardów akredytacji uczelni, w 1932 roku. W 1933 PUC został akredytowany przez Northwest Stowarzyszenie średnich i wyższych szkół, kolejny pierwszy dla uczelni Adwentystów. Akredytacja Association Zachodniej szkół i uczelni przyszedł w 1951 roku.

Jednym z głównych wkładów Puc do systemu Adwentystów było wprowadzenie pracy dyplomowej w 1934 roku wraz z utworzeniem bardzo udanego letniego programu o nazwie Advanced Szkoła Biblijna. Po sesji 1936 roku szkoła została przeniesiona do Waszyngtonu, i stał się Adwentystów Dnia Siódmego Theological Seminary.

Dziś piękne otoczenie naturalne Kolegium i styl California nadal każdego roku powitać setki studentów, oferując społeczności prawdziwej nauki i duchowej autentyczności.

Lokalizacje

  • Angwin

    Pacific Union College One Angwin Ave. Angwin, CA 94508, , Angwin

pytania