Keystone logo
Raffles Singapore

Raffles Singapore

Raffles Singapore

Wstęp

Od czasu założenia swojej pierwszej uczelni w Singapurze w 1990 r. Raffles powiększył się, prowadząc 19 szkół wyższych i uniwersytetów w 18 miastach w 12 krajach .

Nasz elastyczny system transferu międzyszkolnego umożliwia studentom naukę w dowolnej sieci szkół wyższych i uniwersytetów w Raffles , zanurzając się w różnych kulturach i doświadczając życia za granicą.

Studenci, którzy zapisali się na loterię Raffles, korzystają z wysokiej jakości edukacji z bogatym doświadczeniem praktycznym związanym z branżą. Dzięki temu mogą poprawić swoje szanse zawodowe .

Studiowanie w środowisku międzynarodowym pozwala naszym uczniom poszerzyć swoją osobistą sieć kontaktów, być narażeni na międzynarodowe perspektywy i znacznie zwiększyć możliwości kariery zawodowej poza krajem ojczystym.

Przyjmujemy całościową edukację poprzez rozwój doskonałych procesów myślenia, opanowanie komunikacji i nabywanie dokładnych i skutecznych metod pracy.

Nasz program nauczania i pedagogika są zaprojektowane tak, aby były ukierunkowane na branżę i odpowiednie. Nasi studenci są uprawnieni do wprowadzania innowacji dzięki kreatywności. Umiejętności, które zdobędą nasi studenci, znacznie wykraczają poza wiedzę i doświadczenie profesji, ustawiając ich na drodze do sukcesu.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie najważniejszą grupą edukacyjną.

Nasza misja

Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości edukacji i powiązanych usług za pośrednictwem naszej sieci instytucji.

Nasze wartości i kultura

Zapewniamy środowisko uczenia się, które prowadzi do udanej kariery poprzez doświadczenia edukacyjne, które promują:

  • Społeczna odpowiedzialność
  • Profesjonalna doskonałość w zakresie zdolności do zatrudnienia
  • Analityczne myślenie o rozwiązywaniu problemów
  • Kreatywność zachęcająca do innowacji
  • Przedsiębiorczość

Lokalizacje

  • Singapore

    51 Merchant Rd, 058283, Singapore

pytania