Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Raffles University Iskandar

Raffles University Iskandar

Raffles University Iskandar

Wstęp

Raffles University Iskandar został założony przez Rafflesa Iskandara Sdna. Bhd., Spółka joint venture między Raffles Education Corporation Limited a Education @ Iskandar Sdn Bhd (EISB), członkiem Iskandar Investment Group. Raffles University Iskandar to malezyjski uniwersytet z siedzibą w Azji, który szczyci się uniwersytetem ukierunkowanym na praktykę, z intensywnymi programami nauczania i praktycznymi doświadczeniami przygotowującymi studentów do przyszłej kariery zawodowej. Uniwersytet został formalnie zatwierdzony przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego Malezji (MOHE) w dniu 31 października 2011 r.

Obecnie działając w tymczasowych pomieszczeniach w Menara Kotaraya, Jalan Trus, Johor Bahru, Raffles University Iskandar stworzy nowoczesny kampus na 65-akrowej działce w EduCity w Iskandar Malaysia. Strategiczna lokalizacja Raffles University Iskandar w Iskandar stawia uniwersytet w bezpiecznej i rosnącej gospodarce państwowej o dużym potencjale rozwoju gospodarczego i kulturalnego. Uczniowie mogą spodziewać się żywych i dynamicznych, wychowawczych doświadczeń, które przekonałyby ich do światowej klasy profesjonalistów.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie najważniejszym uniwersytetem w Malezji.

Nasza misja

Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości edukacji. Cel ten zostanie osiągnięty dzięki zastosowaniu najnowszych metod nauczania i uczenia się, badań opartych na działaniu, współpracy z przemysłem i zaangażowania społeczności.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Johor Bahru

    Menara Kotaraya Level 9, Unit No. 09-01, Jalan Trus, 80000 Johor Bahru, Johor, Malasya, , Johor Bahru

pytania