Keystone logo
Raffles University Iskandar

Raffles University Iskandar

Raffles University Iskandar

Wstęp

Raffles University Iskandar został założony przez Rafflesa Iskandara Sdna. Bhd., Spółka joint venture między Raffles Education Corporation Limited a Education @ Iskandar Sdn Bhd (EISB), członkiem Iskandar Investment Group. Raffles University Iskandar to malezyjski uniwersytet z siedzibą w Azji, który szczyci się uniwersytetem ukierunkowanym na praktykę, z intensywnymi programami nauczania i praktycznymi doświadczeniami przygotowującymi studentów do przyszłej kariery zawodowej. Uniwersytet został formalnie zatwierdzony przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego Malezji (MOHE) w dniu 31 października 2011 r.

Obecnie działając w tymczasowych pomieszczeniach w Menara Kotaraya, Jalan Trus, Johor Bahru, Raffles University Iskandar stworzy nowoczesny kampus na 65-akrowej działce w EduCity w Iskandar Malaysia. Strategiczna lokalizacja Raffles University Iskandar w Iskandar stawia uniwersytet w bezpiecznej i rosnącej gospodarce państwowej o dużym potencjale rozwoju gospodarczego i kulturalnego. Uczniowie mogą spodziewać się żywych i dynamicznych, wychowawczych doświadczeń, które przekonałyby ich do światowej klasy profesjonalistów.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie najważniejszym uniwersytetem w Malezji.

Nasza misja

Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości edukacji. Cel ten zostanie osiągnięty dzięki zastosowaniu najnowszych metod nauczania i uczenia się, badań opartych na działaniu, współpracy z przemysłem i zaangażowania społeczności.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Johor Bahru

    Menara Kotaraya Level 9, Unit No. 09-01, Jalan Trus, 80000 Johor Bahru, Johor, Malasya, , Johor Bahru

pytania