Keystone logo
Rafik Hariri University

Rafik Hariri University

Rafik Hariri University

Wstęp

Uniwersytet Rafik Hariri, położony w pięknej miejscowości Mechref w Damour, jest wiodącym uniwersytetem w Libanie. Firma RHU, od momentu jej utworzenia we wrześniu 1999 r., Zachowała dziedzictwo człowieka odpowiedzialnego za instytucję, zapewniając wysokiej jakości wykształcenie, które wywiera granicę poza to, co wydaje się możliwe.

USTANOWIONY

Uniwersytet w Rafiku Hariri, którego celem jest zapewnienie niedrogiej, wysokiej jakości edukacji oraz dostarczenie kompetentnych i kompetentnych absolwentów, aby spełnić libańskie i regionalne wymagania rynku pracy, stało się rzeczywistością i otworzył swoje drzwi po raz pierwszy 15 września 1999 r., A Kolegium administracji biznesowej, zgodnie z dekretem prezydenckim z 1947 r. Zostało otwarte z populacją 75 studentów. Po utworzeniu Kolegium Inżynierów i Nauki i Systemów Informacyjnych, w dniu 19 czerwca 2006 r. Firma RHU uzyskała status uniwersytetu na mocy dekretu nr 17192.

Wydział

Ponad 100 wydziałów z różnych narodowości o dużym doświadczeniu akademickim i przemysłowym.

Alumni

Prawie 2 200 absolwentów, głównie w Libanie i innych krajach, takich jak KSA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Kanada, USA, Kuwejt, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Oman i Australia.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Mechref

  Mechref, , Mechref

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania