Keystone logo
Regent College London BEng (z wyróżnieniem) Inżynieria elektryczna i elektroniczna z rokiem podstawowym
Regent College London

BEng (z wyróżnieniem) Inżynieria elektryczna i elektroniczna z rokiem podstawowym

London, Wielka Brytania

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Apr 2024

GBP 9250 / per year

W kampusie

Wstęp

Obejmując najnowsze praktyki i teorie inżynieryjne, nasz BEng (z wyróżnieniem) w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej z rokiem podstawowym oferuje niezbędną wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w tym globalnym zawodzie.

Początkowy rok BEng (z wyróżnieniem) Inżynieria elektryczna i elektroniczna z rokiem podstawowym zapewnia doskonałe podstawy inżynierii, elektroniki i matematyki. Ma na celu przygotowanie Cię do studiów na poziomie wyższym. W pierwszym roku będziesz poznawać koncepcje wprowadzające obejmujące różne przedmioty inżynieryjne, w tym mechanikę, matematykę i inżynierię elektryczną / elektroniczną. Przygotują Cię one do stale rosnącego interdyscyplinarnego charakteru inżynierii.

Szybki rozwój sektora technologicznego spowodował wzrost zapotrzebowania na kreatywnych, wykwalifikowanych inżynierów zarówno w kraju, jak i za granicą. Wiele globalnych organizacji elektronicznych utrzymuje obiekty badawczo-rozwojowe w Wielkiej Brytanii i Europie. Inżynierowie mieszkający w Wielkiej Brytanii mogą być również delegowani za granicę do pracy nad projektami.

Ten 4-letni program studiów jest prowadzony we współpracy z Uniwersytetem w Bolton i zapewni Ci wiedzę inżynierską oraz umiejętności praktyczne potrzebne do kariery zawodowej w inżynierii.

Oprócz rozwijania zestawu umiejętności pomożemy Ci rozwinąć umiejętności uczenia się przez całe życie, abyś mógł je przemyśleć, artykułować i przenieść na nie codzienne życie, aby zmaksymalizować Twój sukces. Będziesz także mógł wybierać spośród kilku opcjonalnych modułów w ostatnim roku, które obejmują między innymi energie odnawialne i zaawansowane systemy wbudowane.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania