Keystone logo
Regent College London BSc (z wyróżnieniem) Odżywianie w sporcie i ćwiczeniach z rokiem podstawowym
Regent College London

BSc (z wyróżnieniem) Odżywianie w sporcie i ćwiczeniach z rokiem podstawowym

London, Wielka Brytania

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Apr 2024

GBP 9250 / per year

W kampusie

Wstęp

Ponieważ rząd i społeczeństwo stale promują ćwiczenia i zdrowie, nigdy nie było lepszego czasu na studiowanie kursu dotyczącego żywienia w sporcie i ćwiczeniach. Studia na tym kierunku zapewnią Ci niezbędne umiejętności i szkolenia uznawane przez organizacje zawodowe, dzięki czemu wyróżnisz się jako specjalista w świecie zatrudnienia.

Świat żywienia w sporcie i ćwiczeniach to ekscytujący i dynamiczny globalny krajobraz, który stale się rozwija. Odkrycia w dziedzinie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej nieustannie podważają naszą wiedzę o tym, jak żyjemy, a jednocześnie stwarzają nowe możliwości kariery dla absolwentów pasjonujących się sportem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Odżywianie i aktywność fizyczna to branże coraz bardziej rozpoznawane i wspierane przez rząd, a wiele inicjatyw i dotacji zachęca do rozwoju nowych przedsięwzięć biznesowych i sektorów niszowych. Zatem niezależnie od tego, czy studiujesz podstawy zdrowego odżywiania, czy kształtujesz codzienne nawyki czołowych sportowców, zdobywając kwalifikacje w zakresie żywienia w sporcie i ćwiczeniach, wkraczasz do prawdziwie globalnej branży z wieloma zróżnicowanymi ścieżkami kariery.

Studia w Regent College London zapewnią Ci niezbędne umiejętności i przeszkolenie uznane przez szanowane organizacje zawodowe, dzięki czemu będziesz gotowy, aby wyróżnić się z tłumu.

Program ten pozwala zrozumieć, dlaczego ćwiczenia i odżywianie są kluczowe dla naszego zdrowia. Od zrozumienia związku między psychologią i sportem po naukę o żywności, pogłębisz swoją wiedzę na temat skutków regularnych ćwiczeń i odżywiania sportowego. Przede wszystkim dlaczego są niezbędne do utrzymania zdrowego stylu życia.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania