Keystone logo
Regent College London Doładowanie BSc (z wyróżnieniem) w zakresie opieki zdrowotnej i społecznej
Regent College London

Doładowanie BSc (z wyróżnieniem) w zakresie opieki zdrowotnej i społecznej

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Apr 2024

GBP 9250 / per year

W kampusie

Wstęp

Studiowanie naszego licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej pomoże Ci zmienić codzienne życie osób bezbronnych.

BSc (z wyróżnieniem) Stopień doładowania w zakresie opieki zdrowotnej i społecznej zapewni Ci wiedzę i praktyczne zrozumienie, których pracodawcy szukają w dzisiejszym klimacie opieki zdrowotnej. Poznasz kluczowe tematy, w tym ochronę dzieci, opiekę nad osobami starszymi, współczesne zdrowie psychiczne oraz szereg innych tematów związanych ze zdrowiem i opieką społeczną.

Niezależnie od tego, czy Twoją ambicją jest objęcie stanowiska kierowniczego wyższego szczebla w placówce świadczącej opiekę zdrowotną, czy też przyczynienie się do sukcesu własnej firmy z branży opieki zdrowotnej, ten stopień uzupełniający będzie opierał się na Twoich wcześniejszych studiach w dziedzinie opieki zdrowotnej i przeniesie zrozumienie na wyższy poziom. Kurs oferuje możliwość wykorzystania wcześniejszych kwalifikacji w celu rozwinięcia wartości, umiejętności i wiedzy niezbędnych do dobrej praktyki opieki zdrowotnej i społecznej, otwierając drzwi do ogromnego zakresu możliwości zatrudnienia.

Doładowanie BSc (z wyróżnieniem) w zakresie opieki zdrowotnej i społecznej to ścieżka rozwoju od kursu związanego z opieką zdrowotną na poziomie 5 do uzyskania pełnego stopnia naukowego przyznawanego przez Uniwersytet w Bolton, naszego partnera walidacyjnego.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania