Keystone logo
Regent College London Licencjat (z wyróżnieniem) Zdrowie i opieka społeczna
Regent College London

Licencjat (z wyróżnieniem) Zdrowie i opieka społeczna

London, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Apr 2024

GBP 9250 / per year *

W kampusie

* na rok

Wstęp

Twoja kariera w naszej opiece

Opieka zdrowotna i społeczna odnosi się do usług, które są dostępne od pracowników służby zdrowia i opieki społecznej, którzy zapewniają wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej dla szeregu osób z problemami, z którymi borykają się osoby i grupy wrażliwe, takie jak dzieci, osoby starsze, osoby z chorobami psychicznymi i niepełnosprawnościami.

Dlaczego stopień zdrowia i opieki społecznej?

Dostarczony we współpracy z University of Bolton, licencjat (z wyróżnieniem) w zakresie zdrowia i opieki społecznej jest dostarczany w doskonałych obiektach dydaktycznych, które zapewniają stymulujące środowisko uczenia się, które będzie zarówno angażujące, jak i niezapomniane.

Ten kurs oferuje możliwość rozwijania wartości, praktykowania umiejętności i wiedzy niezbędnych do udanej kariery w globalnym środowisku opieki zdrowotnej i społecznej.

Nasz wysoce doświadczony i oddany zespół poprowadzi Cię w eksploracji zasad opieki, wartości zawodowych, postaw i zachowań, etycznej praktyki opieki, promowania zdrowia fizycznego i psychicznego oraz dobrego samopoczucia emocjonalnego oraz ochrony i promowania różnorodności i integracji.

Skupiamy się na tym, aby pomóc Ci stać się kompetentnym, współczującym i skoncentrowanym na osobie profesjonalistą opieki.

Zmieniaj codzienne życie osób wrażliwych, studiując licencjat (z wyróżnieniem) w opiece zdrowotnej i społecznej.

Dlaczego Regent College London ?

  • Wykładowcy o dużej wiedzy, oferujący wsparcie grupowe i indywidualne, zapewniając dostęp do pomocy i porad, których potrzebujesz, aby odnieść sukces, kiedy tego potrzebujesz.
  • Gościnni prelegenci z branży i biznesu, umożliwiając zadawanie pytań, udział w debacie oraz korzystanie z ich wiedzy, porad i wskazówek.
  • Elastyczne opcje nauki, które obejmują rozkłady zajęć w ciągu dnia, wieczorów i weekendów, pozwalają dostosować naukę do osobistych i/lub zawodowych zobowiązań.
  • Małe zajęcia, dzięki którym możesz w pełni uczestniczyć i korzystać z pełnej uwagi naszego wyjątkowego zespołu pedagogicznego.
  • Centralna lokalizacja oferująca doskonałe zaplecze biblioteczne i informatyczne, Wi-Fi oraz dobrze wyposażone obszary nauczania, nauki i nauki w samym sercu tętniącego życiem londyńskiego West-Endu.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania